4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

15 березня 2024 року – календар з повчанням

Седмиця сирна (масляна) — загальниця. Загальниця.

Сщмч. Феодота, єп. Кіринейського (близько 326). Мц. Євфалії (257). Мч. Троадія (III). Прп. Агафона Єгипетського (V). Мчч. 440 Італійських (579). Свт. Арсенія, єп. Тверського (1409). Сщмч. Олексія Усенка пресвітера (1937). Ікони Божої Матері, йменованої «Державна» (1917).

Євангельські читання

На 6-му часі: – Зах. 8:7-17. На вечірні: – Зах. 8:19-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Я спасу вас, і ви будете благословенням”, – обіцяє Господь через пророка Захарію (Зах. 8:13). Але за якої умови? За тієї, що кожен буде говорити істину ближньому своєму, якщо справи свої будуть вирішувати між собою праведно, якщо не будуть тримати зло в серці своєму на ближнього свого, не будуть любити неправдивих клятв, а полюблять мир і істину.
Якщо виконані будуть ці умови, то, каже Господь, “будуть Моїм народом, і Я буду їхнім Богом, в істині та правді” (Зах. 8:8), і пошириться серед них благословення. Тоді почують усі сторонні й скажуть: “підемо до них помолитися перед лицем Господнім” (Зах. 8:21), бо чули, що Господь з ними. “І будуть приходити багато племен і сильні народи, щоб знайти Господа Саваофа” (Зах. 8:22).
Так привертала до Господа людей і народи висока моральна чистота перших християн. І найкращі проповідники Христові і найпереконливіші апостоли християнства без слова – ті, які завжди живуть за духом Христовим.

Вас може зацікавити

Митр. Антоній (Паканич): У чому небезпека панікерства

Редактор Головний

Керуючий Волинською єпархією співслужив Предстоятелю у день його тезоіменитства

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич) – Як перемогти пристрасть?

Редактор Головний