20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Всі новини Календар

13 лютого 2023 року – календар з повчанням

Безсрібників мчч. Кира та Іоанна і з ними мцц. Афанасії й дочок її Феодотії, Феоктисти та Євдоксії (311).

Мчч. Вікторина, Віктора, Никифора, Клавдія, Діодора, Серапіона і Папія (251). Мц. Трифени Кізіцької. Свт. Никити, затворника Печерського, єп. Новгородського (1108).

Євангельські Читання

1 Ін., 71 зач., II, 18 – III, 10. Мк., 49 зач., XI, 1-11. Безсрр.: 1 Кор., 153 зач., XII, 27 – XIII, 8. Мф., 34 зач. (від полу), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ВЧОРА ПРИТЧА ПРО БЛУДНОГО ЗАПРОШУВАЛА НАС ПОВЕРНУТИСЯ ВІД БЕЗПУТНОСТІ НА ДОБРИЙ ШЛЯХ. НИНІ СВ. АПОСТОЛ ІОАНН НАДИХАЄ НАС ДО ТОГО Ж, ПЕРЕКОНУЮЧИ, ЩО ЯКЩО ЗРОБИМО ЦЕ, ТО, КОЛИ ЯВИТЬСЯ ГОСПОДЬ, БУДЕМО ПОДІБНІ ЙОМУ. ЩО МОЖЕ ЗРІВНЯТИСЯ З ТАКОЮ СПРАВОЮ?

 

МОЖУ ПРИПУСТИТИ, ЩО ЧУЮЧИ ЦЕ, ТИ НАДИХАЄШСЯ БАЖАННЯМ І СОБІ ДОСЯГНУТИ ЙОГО. ДОБРА ТА НАЙБІЛЬШ БЛАГОПОТРІБНА СПРАВА! НЕ ВІДКЛАДАЙ ЖЕ ВЗЯТИСЯ І ЗА ТЕ, ЧЕРЕЗ ЩО ЦЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ. ЧИТАЙ ДАЛІ: “ВСЯКИЙ, ХТО МАЄ ЦЮ НАДІЮ НА НЬОГО, ОЧИЩУЄ СЕБЕ, ОСКІЛЬКИ ВІН ЧИСТИЙ”. ЧИ Є У ТЕБЕ ЩОСЬ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ОЧИСТИТИ? ЗВИЧАЙНО, ЩО ЗНАЙДЕТЬСЯ НЕ МАЛЕ ЩОСЬ. СПІШИ Ж: БО ТУДИ, ДЕ ГОСПОДЬ, НІЩО НЕ ВВІЙДЕ НЕЧИСТЕ. АЛЕ І НЕ ЖАХАЙСЯ ТРУДНОСТІ СПРАВИ. САМ ЖЕ ГОСПОДЬ І ПОМІЧНИК ТОБІ БУДЕ У ВСЬОМУ.

 

ЗАБАЖАЙ ЦЬОГО ВСІМА СИЛАМИ І ДО ГОСПОДА ЗВЕРНИСЯ ЗА ЙОГО ДОПОМОГОЮ. ДО ТВОЇХ ЗУСИЛЬ ПРИЙДЕ ЙОГО БЛАГОДАТНА СИЛА, І СПРАВА ПІДЕ ЛЕГКО ТА УСПІШНО. ЯК НЕМАЄ ГРІХА, ЩО ПЕРЕМАГАЄ МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ, ТАК І НЕМАЄ НІЯКОЇ НЕЧИСТОТИ МОРАЛЬНОЇ, ЯКА БИ ВИСТОЯЛА ПРОТИ БЛАГОДАТНОЇ СИЛИ, ЩО ЇЇ З’ЇДАЄ. БУДЬ ТІЛЬКИ З ТВОГО БОКУ НЕХОТІННЯ ЦІЄЇ НЕЧИСТОТИ, ПОСИЛЬНЕ ЗУСИЛЛЯ ДО ВІДТОРГНЕННЯ ЇЇ ТА ЗВЕРНЕННЯ З ВІРОЮ ДО ГОСПОДА.

Вас може зацікавити

Проповідь у день Преображення Господнього

Редактор Головний

15 грудня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Клірика єпархії нагородили відзнакою волинської бригади

Редактор Головний