17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Другий клас Волинської духовної семінарії здійснив паломництво монастирями Закарпаття

З 8 по 10 травня 2024 року, з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла та ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) студенти другого курсу ВДС здійснили паломництво монастирями Закарпаття.

Супроводжував вихованців семінарії класний керівник ієрей Павло Чамахуд.

У Світлу Середу семінаристи відвідали Свято-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир с. Драчино, а також Свято-Покровський чоловічий монастир с. Ракошино, де співали Божественну Літургію.

У Світлий Четвер майбутні пастирі Церкви завітали до Свято-Іоанно-Богословського монастиря с. Сільце і Свято-Різдво-Богородичного жіночого монастиря с. Липча.

Також у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш паломники вклонились нетлінним мощам преподобного Олексія Карпаторуського, а у храмі святого великомученика Димитрія Солунського с. Мала Уголька приклонились до мощей преподобного Іова Угольського.

У Світлу П’ятницю у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово семінаристи співали Божественну Літургію та Водосвятний молебень перед іконою Божої Матері «Живоносне джерело».

Вас може зацікавити

11 січня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Світлий Вівторок Архіпастир звершив богослужіння в Свято-Миколаївському храмі Луцька

Редактор Головний

14 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний