13.4 C
Lutsk
Понеділок, 8 Червня, 2026
Волинська єпархія Всі новини Новини

Другий клас Волинської духовної семінарії здійснив паломництво монастирями Закарпаття

З 8 по 10 травня 2024 року, з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла та ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) студенти другого курсу ВДС здійснили паломництво монастирями Закарпаття.

Супроводжував вихованців семінарії класний керівник ієрей Павло Чамахуд.

У Світлу Середу семінаристи відвідали Свято-Кирило-Мефодіївський жіночий монастир с. Драчино, а також Свято-Покровський чоловічий монастир с. Ракошино, де співали Божественну Літургію.

У Світлий Четвер майбутні пастирі Церкви завітали до Свято-Іоанно-Богословського монастиря с. Сільце і Свято-Різдво-Богородичного жіночого монастиря с. Липча.

Також у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш паломники вклонились нетлінним мощам преподобного Олексія Карпаторуського, а у храмі святого великомученика Димитрія Солунського с. Мала Уголька приклонились до мощей преподобного Іова Угольського.

У Світлу П’ятницю у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово семінаристи співали Божественну Літургію та Водосвятний молебень перед іконою Божої Матері «Живоносне джерело».

Вас може зацікавити

Волинська єпархія УПЦ зібрала понад 22 тонни допомоги для Святогірської лаври

Редактор Головний

17 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Свято Стрітення Господнього митрополит Нафанаїл очолив богослужіння

Редактор Головний