18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

12 лютого 2023 року – календар з повчанням

Неділя про блудного сина. Глас 2-й.
Собор вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Iоанна Златоуста. Сщмч. Іполита Римського і з ним мчч. Кенсорина, Савина, Хрисії діви та інших 20-ти мучеників (III).

Прп. Зінона, учня свт. Василія Великого (V). Мч. Феофіла Нового (784). Блгв. Петра, царя Болгарського (967). Прп. Зінона, посника Печерського, в Дальніх печерах (XIV). Блж. Пелагії Дивєєвської (1884). Прп. Мелетія Іпсенійського (XIX). Сщмч. Володимира пресвітера (1933). Мч. Стефана (1945). Собор святих Таврійської духовної семінарії.

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 2-ге, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Літ. – 1 Кор., 135 зач., VI, 12-20. Лк., 79 зач., XV, 11-32. Свтт.: Євр., 334 зач., ХIII, 7-16. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПРО ЩО Ж ГОВОРИТЬ НАМ НЕДІЛЯ БЛУДНОГО! ГОВОРИТЬ І ПРО НАШ СПОКІЙ ТА ДОСТАТОК У ДОМІ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО, І ПРО БЕЗУМНИЙ НАШ ПОРИВ З ПІД ОПІКИ БАТЬКІВСЬКОЇ НА СВОБОДУ, І ПРО БАГАТСТВО СПАДКУ ПРИСВОЄНОГО НАМ, І ПРО НЕРОЗУМНУ РОЗТРАТУ ЙОГО НА ВСЯКУ НЕПОТРІБНІСТЬ, І ПРО КРАЙНІ НАСЛІДКИ ТОГО – ЗБІДНІННЯ НАШЕ. АЛЕ ГОВОРИТЬ ПОТІМ І ПРО ТЕ, ЯК ХТО БЕРЕТЬСЯ ЗА ГОЛОВУ ТА, ПРИЙШОВШИ ДО ТЯМИ, ВИРІШУЄ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОТЦЯ МНОГОМИЛОСТИВОГО, ЯК ПОВЕРТАЄТЬСЯ, ЯК ЛЮБОВНО ПРИЙМАЄТЬСЯ ТА ПОНОВЛЮЄТЬСЯ У ТОМУ СТАТУСІ, ЩО БУВ РАНІШЕ.

 

І ХТО ТУТ НЕ ЗНАЙДЕ ПОТРІБНОГО ДЛЯ СЕБЕ УРОКУ? У ДОМІ БАТЬКІВСЬКОМУ ПЕРЕБУВАЄШ, НЕ РВИСЯ ГЕТЬ НА ВОЛЮ. БАЧИШ, ЧИМ ЗАКІНЧИВСЯ ПОДІБНИЙ ДОСВІД! ЯКЩО І ВТІК, ТО ЗУПИНИСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ. ПРОМОТАЙ УСЕ І НАВАЖУЙСЯ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ПОВЕРНУТИСЯ, І ПОВЕРТАЙСЯ. ТАМ ЧЕКАЄ ТЕБЕ ВСЯ ПОБЛАЖЛИВІСТЬ, ЛЮБОВ, ЯК І РАНІШЕ. ОСТАННІЙ КРОК НАЙБІЛЬШ ПОТРІБНИЙ. СХАМЕНИСЯ, ЗВАЖСЯ ПОВЕРНУТИСЯ, ВСТАНЬ ТА ПОСПІШИ ДО ОТЦЯ. ОБІЙМИ ЙОГО ВІДКРИТІ ТА ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ТЕБЕ.

Вас може зацікавити

У день пам’яті Казанської ікони Богородиці православна громада с. Озденіж відзначила престольне свято. ВІДЕО

Редактор Головний

Як молитись, коли бракує часу? – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Що треба зробити, коли заходиш у храм

Редактор Головний