3.9 C
Lutsk
Субота, 27 Лютий, 2021
Календар

13 листопада 2020 року – календар з повчанням

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70-ти СтахіяАмпліяУрванаНаркісаАпелія і Аристовула (I). Мч. Єпимаха (бл. 250).

Прп. Маври  Константинопольської (V). Прпп. Спиридона і Никодима, проскурників Печерських (XII). Прав. Петра Калнишевського (1803).

Сщмч. протоієрея Іоанна Царскосельського, Петроградського (1917). Прмч. Леоніда (1918). Сщмчч. Всеволода, ОлександраСергія та Олексія і ВасиліяПетраВасилія пресвітерів, прмч. Анатолія, Євфросина і мч. Якова (1937). Прмч. Інокентія (1938).

Євангельські Читання

1 Сол., 266 зач., II, 14-19. Лк., 58 зач., XI, 23-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО НЕ ЗІ МНОЮ, ТОЙ ПРОТИ МЕНЕ; І ХТО НЕ ЗБИРАЄ ЗІ МНОЮ, ТОЙ РОЗКИДАЄ”. ВИХОДИТЬ, ЩО МОЖНА ЦІЛИЙ ВІК ТРУДИТИСЯ І ДУМАТИ, ЩО ЗІБРАНО БАГАТО ВСЯКОГО ДОБРА, А ВСЕ НІ ДО ЧОГО, ОСКІЛЬКИ ЗІБРАНО БУЛО НЕ З ГОСПОДОМ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЩО Ж ОЗНАЧАЄ “ЗБИРАТИ З ГОСПОДОМ”?  ТРУДИТИСЯ І ДІЯТИ ПО ВІРІ В ГОСПОДА, ЗА ЗАПОВІДЯМИ ЙОГО, З ДОПОМОГОЮ БЛАГОДАТІ ЙОГО, НАДИХАЮЧИСЬ ОБІТНИЦЯМИ ЙОГО, – ЖИТИ ТАК, ЩОБ ДУХОМ ЖИТТЯ БУВ ДУХ ХРИСТА.

 

Є У СВІТІ ДВІ СФЕРИ – ДОБРА І ЗЛА, ІСТИНИ ТА НЕПРАВДИ. ТІЛЬКИ ДОБРО ТА ІСТИНА СКЛАДАЮТЬ СПРАВЖНЄ МАЙНО, МІЦНЕ ТА ЦІННЕ, АЛЕ ДОБРО ТА ІСТИНА ТІЛЬКИ ВІД ГОСПОДА, І ЗДОБУВАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ З ДОПОМОГОЮ ЙОГО.

 

ЗРОЗУМІЛО, ХТО НЕ З ГОСПОДОМ ЗБИРАЄ, ТОЙ НЕ ЗБЕРЕ ІСТИНИ І ДОБРА, НЕ ЗБЕРЕ ТОГО, ЩО МОЖНА НАЗВАТИ СПРАВЖНІМ МАЙНОМ, МІЦНИМ ТА ЦІННИМ, ТОЖ ЩО БИ НЕ ЗБИРАВ ХТО, ВСЕ НЕ НА КОРИСТЬ, ВСЕ – ДАРЕМНА ПРАЦЯ, ДАРЕМНА ТРАТА СИЛ ТА ЧАСУ.

Вас може зацікавити

6 серпня 2020 року- календар з повчанням

Редактор Головний

23 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

24 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний