9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Календар

13 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 1-ша після П’ятидесятниці (загальниця). Глас 7.
Посту немає.

Віддання свята П’ятидесятниці. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАп. от 70-ти Єрма (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Єрмія (II).

Мч. Філософа (III).

Сщмч. Філософа пресвітера та синів його мчч. Бориса і Миколая (1918).

Луганської ікони Божої Матері (ХХ).

Євангельські Читання

Рим., 79 зач. (від полу́), I, 7-12. Мф., 15 зач., V, 42-48.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто вас проклинає, благотворіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто ображає вас та гонить вас”. Без любові нікого немає на світі: люблять батьків та рідних, люблять благодійників та покровителів. Але почуття любові до батьків, рідних, покровителів та благодійників є природнім і будується саме собою у серці; від того і ціни їй не дає Господь.

Справжня ж християнська любов перевіряється ставленням до недругів. Не тільки яка-небудь легка та випадкова неприємність не повинна гасити нашої любові до інших, але навіть напасті та гоніння, біди та позбавлення, які спеціально по-ворожому завдаються. Ми повинні не тільки благословляти цих людей, але ще благотворити їм та молитися за них. Приглянься, чи є у тебе таке налаштування до недругів твоїх, а по тому суди, чи є у тебе християнська любові, без якої немає спасіння?

Вас може зацікавити

20 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 жовтня 2020 року – православний календар

Редактор Головний