-1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 9 Грудень, 2022
Всі новини Календар

26 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 10-та після П’ятидесятниці. Глас 8.
Успенський піст.

Совершается служба со славословиемВіддання свята  Преображення Господнього. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПреставлення (662), перенесення мощей прп. Максима Сповідника. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей блж. Максима, Христа заради юродивого, Московського (біл. 1547). Совершается служба с полиелеемПреставлення(1783), друге знайдення мощей (1991) свт. Тихона, єп. Воронежського, Задонського чудотворця.

Мчч. Іполита, ІринеяАвундія і муц. Конкордії, у Римі (258).

Сщмчч. Іоанна, Іоасафа і Констянтина пресвітерів (1918). Сщмчч. Серафима, єп. Дмитрівського, Миколая, Іакова пресвітерів і Олексія диякона (1937). Мч. Василія (1942).

Мінської (1500), і котра називається “Страсна (1641) і “Семистрільної” (1830) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 36 зач., X, 9-16 . Літ. – 2 Кор., 167 зач., I, 1-7. Мф., 88 зач., XXI, 43-46. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

АРХІЄРЕЇ ТА ФАРИСЕЇ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийГОСПОДЬ ПРО НИХ ГОВОРИВ ПРИТЧІ, ВІДКРИВ ЇМ ОЧІ, ЩОБ ПОБАЧИЛИ ВОНИ ІСТИНУ, ТА ЩО Ж ВОНИ ЗРОБИЛИ ЧЕРЕЗ ЦЕ?

 

ВИГАДУВАЛИ, ЯК БИ ВБИТИ ГОСПОДА. ЯКБИ УПЕРЕДЖЕННЯ НЕ ВИКРИВИЛО ЇХНЮ РОЗСУДЛИВІСТЬ, ТО ЇМ СЛІД БУЛО, ЯКЩО НЕ ПОВІРИТИ, ЯК ЦЬОГО ВИМАГАЛИ ПОВЧАННЯ, ТО ОБГОВОРИТИ УВАЖНО, ЧИ ВСЕ НАСПРАВДІ НЕ ТАК, ЯК ПОЯСНЮЄ СПАСИТЕЛЬ.

 

УПЕРЕДЖЕННЯ ШТОВХНУЛО ЇХ НА КРИВУ ДОРОГУ, І ВОНИ ПОТІМ ВИЯВИЛИСЯ БОГОВБИВЦЯМИ. І ЗАВЖДИ ТАК, І НИНІ ТАК.

 

НІМЦІ, А ЗА НИМИ І НАШІ ОНІМЛЕНІ РОЗУМОМ, ЯК ТІЛЬКИ ПОБАЧАТЬ У ЄВАНГЕЛІЇ ЧУЛО, ВІДРАЗУ КРИЧАТЬ: “НЕПРАВДА, НЕПРАВДА, ЦЬОГО НЕ БУЛО І НЕ МОГЛО БУТИ, ТРЕБА ЦЕ ВИКРЕСЛИТИ”. ХІБА ЦЕ НЕ ТЕ Ж САМЕ, ЩО І ВБИТИ?

 

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВСІ КНИГИ ЦИХ РОЗУМНИКІВ, НІ В ОДНІЙ ВИ НЕ ЗНАЙДЕТЕ НАЗВАНИХ ПРИЧИН, ЧОМУ ВОНИ ТАК ДУМАЮТЬ; НІ ОДИН З НИХ НІЧОГО НЕ МОЖЕ СКАЗАТИ ПРОТИ ТОГО, ЧИМ ДОВОДИТЬСЯ ІСТИНА ЄВАНГЕЛЬСЬКА, І НІ ОДИН НЕ СПРОБУВАВ ВНИКНУТИ У ДОВОДИ, ЯКИМИ РОЗСУДЛИВІ ЛЮДИ ВИКРИВАЮТЬ ЇХНЮ БРЕХНЮ.

 

ГОВОРЯТЬ ВОНИ ТІЛЬКИ СВОЄ, ЩО БУТИ НЕ МОЖЕ І ТОМУ НЕ ВІРЯТЬ ЄВАНГЕЛІЇ. І НІЧОГО З НИМИ НЕ ЗРОБИШ, ТОМУ ЩО ВОНИ ГОТОВІ ЙТИ ПРОТИ САМОГО БОГА.

Вас може зацікавити

Напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

25 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

На Волині розпочався православний молодіжний фестиваль “Фавор”: молоді люди розмірковуватимуть про Церкву у своєму житті і своє місце у ній

Редактор Головний