20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

11 травня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 2-а після Пасхи. Радониця. Поминання померлих. Глас 1.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70-ти Іасона і СосипатраКеркіри діви та інших, що ними постраждали (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. ДадиМаксима і Квінтиліана (286).

Мчч. СаторніяІакісхолаФавстіанаЯннуаріяМарсаліяЄвфрасіяМаміяМуринаЗінонаЄвсевіяНеона та Віталія (бл. 63). Свт. Кирила, єп. Туровського (бл. 1183).

Мц. Анни (1939).

Євангельські Читання

Діян., 10 зач., IV, 1-10. Ін., 10 зач., III, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО НЕВІРУЄ У СИНА БОЖОГО ВЖЕ ОСУДЖЕНИЙ”. ЗА ЩО Ж? ЗА ТЕ, ЩО КОЛИ КРУГОМ СВІТЛО, ВІН ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ПІТЬМІ ЧЕРЕЗ ЛЮБОВ ДО НЕЇ. ПІТЬМОЛЮБСТВО, НЕНАВИСТЬ СВІТЛА РОБИТЬ ЙОГО КРУГОМ ВИНУВАТИМ, НАВІТЬ БЕЗ ВИЗНАЧЕННЯ, У ЧОМУ ІСТИНА; ТОМУ ЩО, У КОГО Є ЦЯ ЩИРА ЛЮБОВ ДО ІСТИНИ, ТОГО ВОНА ВИВЕДЕ З ПІТЬМИ ЗАБЛУДЖЕННЯ ТА ПРИВЕДЕ ДО СВІТЛА ІСТИНИ.

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ПРИКЛАД У СВ. АП. ПАВЛУ. ВІН БУВ ЩИРИМ ІСТИНОЛЮБЦЕМ, ВСІЄЮ ДУШЕЮ ВІДДАНИЙ ТОМУ, ЩО ВВАЖАВ ІСТИННИМ, ВІН У ТУ Ж ХВИЛИНУ КИНУВ ЦЕ ДРЕВНЄ, ЯКЕ ВИЯВИЛОСЯ НЕ ІСТИННИМ, І ВСІМ СЕРЦЕМ ПРИЛІПИВСЯ ДО НОВОГО, ДОКАЗОВО ІСТИННОГО.

 

ТЕЖ САМЕ БУВАЄ ЗІ ВСЯКИМ ЩИРИМ ІСТИННОЛЮБЦЕМ. ІСТИНА ПРО ХРИСТА Є ЯСНОЮ ЯК ДЕНЬ: ШУКАЙ ТА ЗНАЙДЕШ. ДОПОМОГА Ж З НЕБА ЗАВЖДИ ГОТОВА ДЛЯ ЩИРОГО ШУКАЧА. ТОМУ, ЯКЩО ХТО ЗАЛИШИТЬСЯ У ПІТЬМІ НЕВІР’Я, ТОЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ЛЮБОВ ДО ПІТЬМИ, І ЗА ЦЕ ВЖЕ ОСУДЖЕНИЙ.

Вас може зацікавити

У день Стрітення Господнього Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний

22 червня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Героїчно загинув у День Незалежності: єпископ Афанасій звершив відспівування молодого воїна. ФОТО

Редактор Головний