20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

11 червня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 6-та після Пасхи. Глас 5.
День пісний.
Дозволяється риба.

Післясвято Вознесіння Господнього. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком Прмц. Феодосії діви, Константинопольської (730). Совершается служба на шестьБлж. Іоанна, Христа ради юродивого, Устюзького (1494). Знайдення мощей прп. Іова, в схимі Іісуса Анзерського (2000).

Мц. Феодосії діви, Тірської (бл. 307-308). Пам’ять I Вселенського Собору  (325). Собор святих Красноярської митрополії. 

Сщмч. Іоанна диякона та мч. Андрія (1938). Свт. Луки спов., архієп. Кримського (1961).

Ікон Божої Матері, іменованих “Споручниця грішних”. Ікони Божої Матері іменованої  “Споручниця грішних”, Корецької (1622).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу́), X, 1-9 . Літ. – Діян., 42 зач., XIX, 1-8. Ін., 47 зач., XIV, 1-11. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Якщо б ви знали Мене, то знали б і Отця Мого”. Виходить, деїсти не знають Бога, попри те, що й ім’я Його носять (Deus – Бог; звідси деїст) і гарно про Нього роздумують. Немає істинного Бога без Сина, рівно і без Духа Святого. Хто вірує у Бога, але не сповідує Його Отцем Сина, той не в того бога вірує, який є істинним Богом, а в іншого якогось, власного уявлення.

Істинний Бог дав Сина Його, дав владу “чадами Божими бути”, любить їх і всяку молитву їх чує заради Сина. Тому хто має Сина, той і Отця має; хто не має Сина, той і Отця не має. Ніхто не приходить до Отця, як тільки через Сина, і від Отця нічого не отримує, як тільки через Сина. Окрім Сина немає шляху до істинного Бога, і хто мріє винайти Його, той блукає.

Вас може зацікавити

Архіпастир очолив богослужіння Навечір‘я Богоявлення у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

19 серпня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Пішов воювати у березні 2022-го: на Любешівщині клірики єпархії звершили Чин похорону загиблого захисника України

Редактор Головний