15.2 C
Lutsk
Вівторок, 28 Травень, 2024
Всі новини Календар

30 травня 2021 року – календар з повчанням

Неділя 5-та після Пасхи, про самарянинеГлас 4.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАп. від 70-ти Андроника та св. Юнії (I).

Мчч. СолохонаПамфамира та Памфалона воїнів (284-305). Свт. Стефана, Патріарха Константинопольського (893). Прп. Євфросинії, в миру Євдокії, блгв. вел. кн. Московської (1407). Знайдення мощей прмч. Адріана Ондрусівського

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 7-е, Ін., 63 зач., XX, 1-10. Літ. – Діян., 28 зач., XI, 19-26, 29-30. Ін., 12 зач., IV, 5-42.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Співгромадяни самарянки після того, як Спаситель пробув у них два дні, говорили їй: “уже не через твої слова віруємо, бо самі чули та дізналися, що Він істинно Спаситель світу, Христос”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

І у всіх так буває. Спочатку зовнішнім словом закликаються до Господа, або, як у нас тепер, шляхом народження, а потім, коли побачать на ділі, що є життя у Господі, вже не за зовнішніми ознаками у суспільстві християнському тримаються Господа, а за внутрішнім поєднанням.

Цього і треба всім, хто народжується у суспільствах християнських, поставити собі законом, тобто не обмежуватися однією зовнішньою належністю до Господа, але потурбуватися внутрішньо поєднатися з Ним, щоб потім постійно вже носити доказ у собі того, що вони стоять в істині.

Що ж для цього треба? Треба втілити у собі істину Христову. Істина ж Христова – відновлення занепалого. Тож, відклади стару людину, яка тліє у пристрастях, і одягнися в нову, яка створена Богом у правді та істині, і будеш сам у собі знати, що Господь Іісус Христос є воістину Спас не світу тільки, але власне і тебе.

Вас може зацікавити

Напередодні свята Введення митрополит Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Життя бійця передчасно обірвалося в лікарні: клірики Михнівського благочиння звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний

16 червня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний