25.6 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

11 серпня 2022 року – календар з повчанням

Мч. Каліника (III–IV).

Мц. Серафими діви (117–138). Різдво святителя Миколая, архієп. Мир Лікійських (III). Мц. Феодотії та трьох чад її (304). Свт. Лупа, єп. Труа (479). Мч. Євстафія Мцхетського (589) (Груз.). Прмч. Михаїла (IХ). Прпп. Константина і Косми Косинських, Староруських (ХIII). Мч. Даниїла Черкаського (1776). Прмчч. Серафима і Феогноста (1921); прмч. Анатолія (після 1930); сщмч. Олексія пресвітера, прмч. Пахомія (1938).

Ладанської (Прилуцької) (XVII) та Рудосільської (XIX) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

1 Кор., 155 зач., XIV, 6-19. Мф., 81 зач., XX, 17-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ХРИСТИЯНСТВО ПОВНІСТЮ ЗАДОВІЛЬНЯЄ НАШЕ СТРЕМЛІННЯ ДО ТОГО, ЩОБ БУТИ ПЕРШИМ, АЛЕ ЯК? НАЙБІЛЬШ ПРОТИВНИМ ТОМУ СПОСОБОМ, ЯКИЙ ТІЛЬКИ МОЖНА ЗАСТОСУВАТИ У СВІТІ. ХОЧЕШ БУТИ ПЕРШИМ?

 

БУДЬ УСІМ РАБОМ, ТОБТО БУДЬ ОСТАННІМ ПЕРЕД ВСІМА, І ЦЕ НАСТІЛЬКИ ВАЖЛИВО, НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВО НАЛАШТОВУВАТИ ЖИТТЯ СВОЄ І СВОЮ СОВІСТЬ ЗА ПРИКЛАДОМ ХРИСТА.

 

ГОСПОДЬ КАЖЕ: ” СИН ЛЮДСЬКИЙ НЕ ПРИЙШОВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ СЛУЖИЛИ ЙОМУ, АЛЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОСЛУЖИТИ І ВІДДАТИ ДУШУ СВОЮ ЗА БАГАТЬОХ”. ГОСПОДЬ СЛУЖИТЬ, НАВІТЬ ОМИВАЄ НОГИ УЧНЯМ: НІЧОГО, СТАЛО МОЖЛИВИМ, НЕ СОРОМСЯ ПОСЛУЖИТИ КОМУ-НЕБУДЬ.

 

ЯК І ЧИМ МОЖЕШ, ПОСЛУЖИ; ВИПАДКИ ЦІ ТРАПЛЯЮТЬСЯ У ТЕБЕ НА КОЖНОМУ КРОЦІ: ГОЛОДНОГО НАГОДУЙ, ГОЛОГО ОДІНЬ, ПОДОРОЖУВАЛЬНИКА В ДІМ ВВЕДИ, ХВОРОГО ВІДВІДАЙ І НАВІТЬ ПОХОДИ ЗА НИМ І ТОМУ, ХТО МАЄ ПОТРЕБУ У ДОПОМОЗІ, НЕ ВІДМОВ.

 

І НЕ ТІЛУ ТІЛЬКИ, АЛЕ І ДУШІ ПОСЛУЖИ: ВРАЗУМИ, ПОРАДУ ДАЙ, КНИГУ ДОБРУ ПОРАДЬ, УТІШ, ДОПОМОЖИ. І СЛОВО – НАЙСИЛЬНІШИЙ ЗАСІБ ДОПОМОГИ; В НЬОМУ ДУША ВИХОДИТЬ І, З’ЄДНУЮЧИСЬ З ІНШОЮ, СИЛИ ІНШІЙ ЛЮДИНІ НАДАЄ.

Вас може зацікавити

2 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Проповідь у неділю 5-ту після П’ятидесятниці

Редактор Головний