6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Всі новини Календар

20 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 9-та після П’ятидесятниці. Глас 7.
Успенський піст.

Післясвято Преображения Господнього. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрмч. Дометія Персіянина і двох учнів його (363). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЗнайдення мощей свт. Митрофана, єп. Воронежського (1832). Прп. Антонія Оптинського (1865).

Мчч. Марина і Астерія (260). Прп. Ора Фиваідського (бл. 390). Прмц. Потамії  чудотвориці (IV). Прп. Феодосія Нового, лікаря (IX-X). Свт. Ієрофея Венгерського (X) і св. Стефана I, короля Угорщини (1038). Прп. Пимена Багатостраждального, Печерського (1110). Прп. Меркурія Печерського, єп. Смоленського (1239). Прп. Пимена, постника Печерського (XIII-XIV). Прп. Феодори Сихловської (поч. XVIII) (Рум.).

Сщмчч. ОлександраПетраМихаїла, ІоаннаДимитрія і Олексія пресвітерів, Єлисея диякона і прмч. Афанасія (1937). Сщмч. Василія пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу́), X, 1-9 . Літ. – 1 Кор., 157 зач., XIV, 26-40. Мф., 83 зач., XXI, 12-14, 17-20. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Ін., 36 зач., X, 9-16, або прмч.: Єф., 233 зач., VI, 10-17. Ін., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ СЬОГОДНІ ЧИТАЄТЬСЯ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА:

“ДІМ МІЙ Є ДОМОМ МОЛИТВИ, А ВИ ЗРОБИЛИ З НЬОГО ПЕЧЕРУ РОЗБІЙНИКІВ”.

 

УСІМ ВІДОМО, ЩО ХРАМ ПОТРЕБУЄ БЛАГОГОВІННЯ, ЗІБРАНОСТІ ДУМОК, ПОГЛИБЛЕНОГО РОЗДУМУ ТА СТОЯННЯ У ПРИСУТНОСТІ БОГА, ТА ВСЕ Ж ТАКИ, ХТО ВИКОНУЄ ЦЕ?

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

У ХРАМ ІДУТЬ З БАЖАННЯМ ПОМОЛИТИСЯ, ПОСТОЯТИ У НЬОМУ ТРОХИ З ТЕПЛИМ СТАРАННЯМ, А ПОТІМ ДУМКИ ПОЧИНАЮТЬ БРОДИТИ, У ГОЛОВІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ТОРГ ЩЕ ШУМНІШИЙ ЗА ТОЙ, ЯКИЙ ПОБАЧИВ ГОСПОДЬ У ХРАМІ ЄРУСАЛИМСЬКОМУ.

 

ЧОМУ ТАК? ТОМУ ЩО ПЕРЕБУВАННЯ У ХРАМІ – ЦЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ВСЬОГО ЖИТТЯ.

 

ЯК ЖИВУТЬ, ТАК І В ХРАМІ СЕБЕ ПОВОДЯТЬ. ХРАМ ВПЛИВАЄ ТА ДЕЩО ПІДТРИМУЄ ДУХОВНИЙ РУХ, АЛЕ ПОТІМ ЗВИЧАЙНА ТЕЧІЯ ДУХОВНОГО УСТРОЮ БЕРЕ СВОЄ.

 

ТОМУ, ЯКЩО ХОЧЕШ, ЩОБ ТВОЄ ПЕРЕБУВАННЯ У ХРАМІ БУЛО ГІДНИМ СТОЯННЯМ ПЕРЕД ЛИЦЕМ ГОСПОДА, ГОТУЙ СЕБЕ ДО ЦЬОГО ПОВСЯКДЕННИМ ЖИТТЯМ;

 

ХОДИ, СКІЛЬКИ МОЖЕШ У МОЛИТОВНОМУ НАСТРОЇ. ЦЯ ПРАЦЯ ПРИВЕДЕ ТЕБЕ ДО ТОГО, ЩО Й У ХРАМІ ВЕСЬ ЧАС ПРОСТОЇШ БЛАГОГОВІЙНО.

 

ЦЕ Ж БЛАГОГОВІННЯ НАДИХНЕ ТЕБЕ НА БЛАГОГОВІННЯ І В ЗВИЧАЙНОМУ ЖИТТІ. ТАК І ПІДЕШ ВСЕ ВИЩЕ І ВИЩЕ. ДОПОМОЖИ ЖЕ ГОСПОДИ, ПОЧИНАЙ!

Вас може зацікавити

Архіпастир звершив святкове богослужіння з нагоди 30-ї річниці освячення храму с. Люб’язь. ФОТО

Редактор Головний

Апостол любові: 9 жовтня – день пам’яті євангеліста Іоанна Богослова

Редактор Головний

31 січня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний