23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Відео

11 березня 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 2 Великого посту.
Субота 2 тижня Великого посту. Поминання померлих. 
Великий піст.
Свт. Порфирія, архієп. Газького (420).

Мч. Севастіана (близько 66). Прп. Севастіана Пошехонського (близько 1500). Сщмч. Михаїла Лисицин пресвітера (1918); сщмч. Петра Варламова пресвітера (1930); сщмч. Сергія Воскресенського пресвітера (1933); сщмчч. Іоанна (Пашина), єп. Рильського, та Іоанна Дунаєва пресвітера; прмц. Анни (Благовєщенської) (1938).

Євангельські Читання

Євр., 309 зач., III, 12-16. Мк., 6 зач., I, 35-44 . За упокій: 1 Сол., 270 зач., IV, 13-17. Ін., 16 зач., V, 24-30.

Літургія св. Іоанна Златоуста.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ВІН (ІІСУС) ВИЙШОВ І ПІШОВ У МІСЦЕ САМІТНЕ, І ТАМ МОЛИВСЯ” (МК. 1, 35). ГОСПОДЬ МОЛИТЬСЯ, ЯК ЛЮДИНА. ЙОГО МОЛИТВА ЗАСТУПНИЦЬКА ДЛЯ НАС, А РАЗОМ І ПОВЧАЛЬНА ДЛЯ ЙОГО ЛЮДСТВА, ЯКОМУ НАЛЕЖАЛО ВХОДИТИ ОБМЕЖЕНИМ ШЛЯХОМ У ВОЛОДІННЯ БОЖЕСТВЕННЕ. В ОСТАННЬОМУ ЗНАЧЕННІ ВОНА ДЛЯ НАС Є ПРИКЛАДОМ ТА ЗРАЗКОМ.

 

АПОСТОЛ ПАВЕЛ ВЧИТЬ, ЩО У ТИХ, ХТО ПРИЙНЯВ ДУХА, ДУХ МОЛИТЬСЯ І, ЗВИЧАЙНО, НЕ САМ ВІД СЕБЕ, АЛЕ ПРОБУДЖУЮЧИ МОЛИТОВНІ СТРЕМЛІННЯ ДО БОГА У ДУСІ ЛЮДСЬКОМУ. І ОСЬ У НАС СПРАВЖНЯ МОЛИТВА – МОЛИТВА ДУХОРУХОМА. АЛЕ ТАКОЮ ВОНА Є НА ВЕРХНІЙ СХОДИНЦІ. ШЛЯХ ДО НЕЇ – ЦЕ ПРАЦЯ ТИХ, ХТО МОЛИТЬСЯ ТА ШУКАЄ ОЧИЩЕННЯ Й ОСВЯЧЕННЯ.

 

САМОСТНІСТЬ, НІЧ – НАЙБІЛЬШ ПРИСТОЙНЕ ДЛЯ ЦІЄЇ ПРАЦІ СЕРЕДОВИЩЕ; САМА Ж ПРАЦЯ – ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ПОКЛОНІВ З СЕРДЕЧНИМИ ЗІТХАННЯМИ. ТРУДИСЯ І ТРУДИСЯ, ВІДІГНАВШИ ВСЯКУ ЛІНЬ. ЗГЛЯНЕТЬСЯ НАД ТОБОЮ ГОСПОДЬ ТА ПОДАСТЬ ТОБІ ДУХ МОЛИТВИ, ЯКИЙ ПОЧНЕ ДІЯТИ У ТОБІ ТАК ЖЕ, ЯК ДІЄ ДИХАННЯ У ТІЛІ. ПОЧИНАЙ!

БО НИНІ ЧАС СПРИЯТЛИВИЙ.

Вас може зацікавити

Сповідники 21-го століття: Єпископ Афанасій привітав з Різдвом Христовим гониму громаду с. Нуйно

Редактор Головний

Віряни за 7 місяців побудували величний храм замість захопленого: Єпископ Афанасій привітав з Різдвом гониму громаду с. Раків Ліс

Редактор Головний

Єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Бережанка у день престольного свята. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний