-5.6 C
Lutsk
Середа, 8 Грудень, 2021
Відео Волинська єпархія Новини Фото

За два дні загальноєпархіальний хресний хід відвідав ще 15 сіл. ФОТОРЕПОРТАЖ

Упродовж двох днів, 17-18 жовтня загальноєпархіальний хресний хід,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, відвідав ще 15 сіл.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У четвер, 17 жовтня, хрестохідці відвідали парафію у селі Оленіно, де була звершена Божественна літургія, а також православні храми у селах Боровно, Житнівка, Піщане, Великий Обзир та Верхи.

У п’ятницю, 18 жовтня, святині завітали до сіл Полиці, Гута Каменська, де були звершені Божественні літургії, а також до громад у селах Гута Боровенська та Олексіївка, яка, до слова, завершує будівництво храму. У селі Раків Ліс, громада якого залишилася без церкви, святині спершу завітали на будівництво нового храму, де було відслужено молебень з акафістом, а потім хресним ходом парафіяни пройшли до храму-скинії для звершення Всенічного бдіння.

Опісля хрестохідці відвідали і громаду у селі Підріччя. На цьому цьому хресна хода Камінь-Каширським благочинням була завершена. Ввечері цього дня святині також відвідали і село Краснилівка Михнівського благочиння.

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

Оленіно

Боровно

Житнівка

Великий Обзир

Верхи

Полиці

Гута Боровенська

Гута Каменська

Олексіївка

Раків Ліс

Підріччя

Краснилівка

Вас може зацікавити

Настоятель Кафедрального собору молитовно відзначив день ангела. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Преображення архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Архієреї Волинської єпархії взяли участь у святкуваннях на честь Почаївської ікони Божої Матері у лаврі. ФОТО

Редактор Головний