0.6 C
Lutsk
Четвер, 1 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

З нагоди 20-річчя храму Архіпастир звершив святкове богослужіння у селі Вовчецьк. ФОТО

17 листопада 2019 року, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі села Вовчицьк Маневицього благочиння, громада якого цього дня відзначала 20-літній ювілей освячення місцевого храму.

У цей день архіпастирю співслужили благочинний Маневицького округу протоієрей Тарас Огородник, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич),  настоятель місцевого храму священник Георгій Хомич та клірики Волинської і Рівненської єпархій.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив високою церковною нагородою настоятеля місцевого храму священника Георгія Хомича – орденом святого великомученика Георгія Побідоносця.

Під час Божественної літургії владика разом з духовенством й мирянами вознесли спільну посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

По закінченні богослужіння архієпископ Нафанаїл відзначив активних прихожан благословенними грамотами та звернувся до усіх присутніх з вітальним словом.

Привітавши з 20-літнім ювілеєм та нагадавши про сьогоднішнє євангельське читання, архіпастир наголосив, «що Господь чекає від нас віри, чекає беззаперечної надії на милість й допомогу, адже для християн легких часів не було ніколи, проте з Божою допомогою, вони завжди були переможцями над своїми гонителями, тому бажаю Вам завжди чути від Господа великі євангельські слова: «…віра твоя спасла тебе; іди з миром!»».

У свою чергу, настоятель храму священник Георгій Хомич щиро подякував архіпастирю за високі церковні нагороди, усім присутнім за спільну молитву та попрохав у архієпископа Нафанаїла архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята храму на честь Різдва Христового с. Клітицьк. ФОТО

Редактор Головний

“Друга Пасха”: Свято-Димитрівська парафія села Вишнів молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний

У день пам’яті Адріана та Наталії православна громада села Забороль відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний