10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 30-річчя храму у Черче. ФОТО

16 листопада 2020 року виповнилося 30 років з дня освячення храму на честь святого Великомученика Георгія у с. Черче Камінь-Каширського району (Михнівське благочиння). 

Тож з цієї нагоди була звершена святкова Божественна літургія, очолив яку вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили благочинний Михнівської округи прот. Володимир Новосад, благочинний Люб’язького округу прот. Анатолій Шкара, настоятель місцевого храму прот. Віктор Базюк та сонм священнослужителів єпархії.

На Малому вході Архіпастир, з благословення Предстоятеля УПЦ та по дорученню керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, відзначив кількох священннослужителів церковними нагородами:

  • настоятеля храму села Черче свящ. Віктора Базюка було нагороджено правом носіння хреста з прикрасами;
  • настоятеля Свято-Покровського храму села Підборочче свящ. Володимира Сидорука було нагороджено правом носіння камілавки.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Також духовенство піднесло заупокійні молитви за всіх будівничих та парафіян храму, які вже відійшли у вічність.

Владика Афанасій передав вітання від керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла та привітав настоятеля й усіх прихожан з 30-річним ювілеєм освячення храму та побажав православній громаді завжди перебувати під молитовним покровом Пресвятої Богородиці.

У свою чергу, настоятель храму щиро подякував Архіпастирю за високі церковні нагороди, усім присутнім за спільну молитву та попросив архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

 Архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька з нагоди престольного свята. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Духовенство Волинської єпархії відвідало заходи з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України. ФОТО

Редактор Головний