-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

У неділю 26-у після П’ятидесятниці Архіпастир звершив богослужіння у Свято-Покровському храмі Луцька

11 грудня 2022 року, у Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.  

Його Високопреосвященству цього дня співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння владика Нафанаїл звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам євангельський уривок про зцілення Господом згорбленої жінки.

«Тлумачі святого Євангелія кажуть, що образ згорбленої жінки є образом грішника, який дбає лише про земне і про Небо навіть і думати не хоче, й нічого не робить для того, щоб щось собі придбати для Неба», — зокрема зазначив Архіпастир.

Вас може зацікавити

Лише Промисл Божий міг перетворити найганебніше знаряддя смерті на знамено найславнішої перемоги – перемоги життя над смертю

Редактор Головний

Святі Петро та Февронія – покровителі православних сімей

Редактор Головний

Єднання та наші добрі справи – ось що потрібно нашим захисникам

Редактор Головний