Понеділок, 6 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

Єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у день престольного свята Свято-Покровського храму Луцька

14 жовтня 2020 року, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, громада древнього луцького храму відзначила престольне свято.

Святкову Божественну літургію з цієї нагоди очолив вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), віцесекретар єпархії прот. Валерій Мучак, архімандрит Феофан (Кирилюк), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин, клірики Свято-Покровського храму та гості у священному сані.

На Малому вході владика Афанасій, з благословіння Предстоятеля УПЦ та керуючого єпархією, нагородив кліриків храму протодиякона Іоанна Бортніка та диякона Іоанна Ревуху правом носіння за богослужінням камилавки.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн.

Після закінчення Божественної літургії та Хресного ходу владика Афанасій звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, у якому побажав вірянам завжди знаходитись під чесним Покровом Пресвятої Богородиці. Архіпастир зазначив, що будь-яка молитва, звернена до Божої Матері з щирою та світлим почуттям, ніколи не залишається не почутою. Про це слід завжди пам’ятати кожному православному християнину, вірити у це та частіше від усієї душі та всього серця звертатися до Неї зі словами: “Радуйся, радосте наша, покрий нас від всякого зла чесним Твоїм омофором”.

Владика також подякував за молитви усьому духовенству, а причту церковному – за підготовку храму до престольного свята. Насамкінець Архіпастир ще раз привітав зі святом та благословив усіх.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

Редактор Головний

У Почаївській Лаврі відбулися святкування 360-річчя з дня обрітення мощей преподобного Іова. ФОТО

Редактор Головний

Посадовці незаконно оформили право власності на церковний будинок, у якому зареєстрований та проживає священник з Садова разом із малолітніми дітьми

Редактор Головний