21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Вітаємо прот. Анатолія Давнюка з 25-річчям священницької хіротонії

Керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл разом з духовенством єпархії вітає протоієрея Анатолія Давнюка з нагоди 25-річчя його священницької хіротонії та бажає благодатної допомоги Божої у високому священницькому служінні, міцності сил та нескінченної духовної радості від Господа і Спасителя нашого.

До урочистих та щирих вітань також приєднуються парафіяни Свято- Іовської громади с. Дорогиничі.

Знаємо, наш дорогий батюшка, що немає слів, котрими можна достойно і правильно описати ваші скромні труди на поприщі священицького служіння. Дякуємо Всевишньому за цінний дар для нашої парафії, котрий ми маєм у Вашому лиці.

Вже 25 років Ви звершуєте свій послух настоятельського служіння. Даний час послужив для Вас періодом зростання у Бозі, здобуттям християнських цінностей, всеохоплюючої любові до людей в загальному та особисто до кожного. Весь період Вашого пастирського служіння демонструє мудре керівництво, освіченість гідну звання богослова, молитовний подвиг – височини святителів Церкви.

У Богом дарований час випробувань, Ви змогли засвідчити свою любов Творцеві у ревному служінні, твердому і непохитному сповіданні віри. Не маючи Вашого прикладу, багато Христових дітей могли б втратити благословенне звання православного християнина.

Силою Вашої любові тримається церковна община. і ми вдячні Богові за доброго пастиря, за допомогою і порадою котрого звертаються сотні людей, студенти та священники. Безсумнівно, все це стало можливим завдяки Благодаті Божій та Вашим безперестанним трудам, що в результаті виросло плодом доброго наставника і пастиря душ людських, на любов котрого взаємністю відповідають всі.

Дякуємо Богові і молитовно просимо у Нього, щоб по-особливому наділяв Вас міцним здоров’ям, як тілесним так і духовним. І нехай посіяні Вами зерна любові, милосердя, віри і стремління до Бога знайшли добру основу у серцях і душах всієї посланої Богом пастви. А Божа Матір, у сонмі святих преподобних Іова і Амфлохія Почаївських, Серафіма Саровського та Сергія Радонежського, допомагає і укріпляє. Дарує сили і розсудливості на подальшій дорозі Вашого земного життя і служіння та зустріла словами: «І цей від роду нашого»!

Многая Літа

Вас може зацікавити

За мир в Україні та єдність Православ’я моляться і у Японії

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі Луцька з нагоди престольного свята. ФОТО

Редактор Головний

Клірики Волинської єпархії привітали працівників держустанов зі святом Різдва Христового. ФОТО

Редактор Головний