13.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Вітаємо прот. Анатолія Давнюка з 25-річчям священницької хіротонії

Керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл разом з духовенством єпархії вітає протоієрея Анатолія Давнюка з нагоди 25-річчя його священницької хіротонії та бажає благодатної допомоги Божої у високому священницькому служінні, міцності сил та нескінченної духовної радості від Господа і Спасителя нашого.

До урочистих та щирих вітань також приєднуються парафіяни Свято- Іовської громади с. Дорогиничі.

Знаємо, наш дорогий батюшка, що немає слів, котрими можна достойно і правильно описати ваші скромні труди на поприщі священицького служіння. Дякуємо Всевишньому за цінний дар для нашої парафії, котрий ми маєм у Вашому лиці.

Вже 25 років Ви звершуєте свій послух настоятельського служіння. Даний час послужив для Вас періодом зростання у Бозі, здобуттям християнських цінностей, всеохоплюючої любові до людей в загальному та особисто до кожного. Весь період Вашого пастирського служіння демонструє мудре керівництво, освіченість гідну звання богослова, молитовний подвиг – височини святителів Церкви.

У Богом дарований час випробувань, Ви змогли засвідчити свою любов Творцеві у ревному служінні, твердому і непохитному сповіданні віри. Не маючи Вашого прикладу, багато Христових дітей могли б втратити благословенне звання православного християнина.

Силою Вашої любові тримається церковна община. і ми вдячні Богові за доброго пастиря, за допомогою і порадою котрого звертаються сотні людей, студенти та священники. Безсумнівно, все це стало можливим завдяки Благодаті Божій та Вашим безперестанним трудам, що в результаті виросло плодом доброго наставника і пастиря душ людських, на любов котрого взаємністю відповідають всі.

Дякуємо Богові і молитовно просимо у Нього, щоб по-особливому наділяв Вас міцним здоров’ям, як тілесним так і духовним. І нехай посіяні Вами зерна любові, милосердя, віри і стремління до Бога знайшли добру основу у серцях і душах всієї посланої Богом пастви. А Божа Матір, у сонмі святих преподобних Іова і Амфлохія Почаївських, Серафіма Саровського та Сергія Радонежського, допомагає і укріпляє. Дарує сили і розсудливості на подальшій дорозі Вашого земного життя і служіння та зустріла словами: «І цей від роду нашого»!

Многая Літа

Вас може зацікавити

Священнику Волинської єпархії погрожували гранатою

Редактор Головний

Учасники товариства імені прп. Ніколи Святоші передали 41 набір речей першої необхідності ув’язненим Луцького СІЗО

Редактор Головний

Для студентів ВДС організовують паломницькі поїздки головними святинями краю

Редактор Головний