19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини УПЦ

УПЦ у єдності з українським народом бореться за власну свободу під час російської агресії

Українська Православна Церква у єдності з українським народом бореться за власну свободу під час російської військової агресії.

Про це Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій зазначив у вітальному слові учасникам XІV Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи», що відбулася нещодавно у Києво-Печерській лаврі.

«Українська Православна Церква завжди підтримувала і підтримує державний суверенітет та територіальну цілісність України. І сьогодні ми є разом з українським народом в його боротьбі за власну свободу. Наша Церква так само як і всі громадяни України несе тяготи та випробування воєнного часу. Особливо ці випробування відбиваються на житті навчальних закладів. Тому хочу висловити слова подяки ректорам духовних семінарій та училищ Української Православної Церкви за те, що вони, попри воєнний час, намагаються забезпечувати повноцінний навчальний процес у духовних школах. Підготовка пастирів – важлива місія, яка є фундаментом майбутнього і нашої Церкви, і нашого суспільства. Підношу молитви за наші духовні школи і вірю, що з Божою допомогою ми і надалі зможемо готувати достойних кандидатів у священний сан», – підкреслив Предстоятель.

Митрополит Онуфрій зазначив, коли весь народ України проходить через важку війну, студентам духовних шкіл, як майбутнім священникам, необхідно вчитися чітко розрізняти добро та зло, та боротися з гріхами.

«Навчаючись у духовних школах, студенти мають не тільки засвоювати знання, але й вчитися боротьбі з гріхом, молитві та смиренню. Тільки в серце, очищене від пристрастей, може вселитися справжня премудрість. Хочу закликати усіх викладачів та студентів ніколи не забувати про це. Ми маємо поєднувати вивчення богословських наук з особистим духовним життям. Тільки тоді і викладання, і навчання будуть успішними, – підсумував Блаженнійший Митрополит Онуфрій.

Джерело 

Вас може зацікавити

Суд відхилив апеляцію у справі про перейменування УПЦ та заборонив будь-які реєстраційні дії стосовно Церкви

Редактор Головний

Відразу два села стали на коліна: на Любешівщині попрощалися із полеглим захисником

Редактор Головний

Загинув внаслідок мінно-вибухової травми: на Маневиччині звершили Чин відспівування військового

Редактор Головний