7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Проректор ВДС прот. Олександр Федчук взяв участь у науковій конференції в Польщі. ОНОВЛЕНО

Протягом 28–29 жовтня в польському Любліні проходила міжнародна наукова конференція «Брестська унія – оманлива ілюзія єднання християн Сходу і Заходу». Її учасниками стали церковні науковці з Польщі, України, Румунії, Словаччини, Сербії, США.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла та на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля до роботи в конференції долучився проректор із наукової роботи Волинської духовної семінарії протоієрей Олександр Федчук, котрий виступив із доповіддю на тему «Роль священників Варшавсько-Холмської єпархії отців Віталія Сагайдаківського та Гавриїла Коробчука в боротьбі із неоунією на Волині».

В неділю, 30 жовтня, коли вшановувалася Люблінська ікона Божої Матері, представник Волинської єпархії взяв участь у святковому богослужінні в Люблінському кафедральному Спасо-Преображенському соборі.

Божественну літургію очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, якому співслужили чотири архієреї Польської Автокефальної Православної Церкви та сонм священнослужителів.

 

Вас може зацікавити

За що діти так люблять табір “Стежина добра”. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Що таке справжній піст та як постувати правильно

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл зустрівся із представниками реабілітаційного центру МАА у Луцьку

Редактор Головний