20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У Волинській єпархії звершили чин відспівування двох загиблих воїнів

11 листопада у Волинській єпархії особливо скорботний день. Священники Маневицького та  Люб’язького благочинь відспівали двох загиблих на війні воїнів – Андрія Василюка та Сергія Олішкевича.

Як повідомили у Маневицькій селищній раді, Андрій Василюк народився 8 березня 1979 року в селі Череваха, навчався у місцевій школі, працював різноробочим. Деякий час працював в Черевахівському лісництві.

З 23 вересня 2022 року волинянин пішов захищати свою землю від окупанта, служив у 14-ій ОМБР імені князя Романа Великого, загинув у Харківській області 7 листопада. Без рідної людини залишилися батьки Сергій Якович і Галина Михайлівна, сестра Наталія та шестирічний син Давид.

Відспівування загиблого воїна звершили у Свято-Георгіївському храмі. Очолив заупокійне богослужіння благочинний округи прот. Тарасій Огородник, у співслужінні настоятеля храму прот. Олександра Стельмащука та кліриків округи.

Поховали воїна на місцевому цвинтарі.

На Любешівщині цього ж дня попрощалися із ще одним Героєм – Сергієм Олішкевичем із с. Люб’язь. Як повідомляє Любешівська газета “Нове життя”, провести захисника в останню дорогу прийшли сотні людей. У полеглого бійця залишилися дружина, двоє неповнолітніх дітей та мама.

Відспівування загиблого воїна звершили у храму святої великомучениці Параскеви П`ятниці села Люб’язь. Очолив заупокійне богослужіння благочинний округи прот. Анатолій Шкара, у співслужінні настоятеля храму прот. Андрія Дзюби та кліриків округи.

Поховали воїна на місцевому цвинтарі.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 27-у після П’ятидесятниці, святих праотців, єпископ Афанасій звершив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

20 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Троїцьку поминальну суботу архієпископ Нафанаїл звершив богослужіння в кафедральному соборі

Редактор Головний