Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Священники єпархії доставили будівельні матеріали для відновлення Святогірської Лаври

Клірики Волинської єпархії УПЦ вкотре доставили до Свято-Успенської Святогірської лаври півторатонний гуманітарний вантаж.

Стараннями прихожан храму на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” села Брониця та храму на честь Різдва Божої Матері міста Камінь-Каширський вдалося зібрати будівельні матеріали для відновлення зруйнованих внаслідок війни приміщень обителі та продукти харчування для монахів та біженців.

Доставили гуманітарну допомогу священник Назарій Приймак, настоятель храму у с. Брониця, та протоієрей Сергій Сіжук, клірик храму у Камені-Каширському.

“Люди дуже активно знову долучилися до благодійного збору. Хтось приносив будівельні матеріали, які мали вдома, хтось купував самостійно, хтось залишав пожертви на їх придбання. Але чи не кожен з наших прихожах хотів хоч невеличку частинку посильної допомоги передати у святу лавру, – розповідає свящ. Назарій Приймак. – До того ж, у нас в Брониці з часу будівництва храму залишилося чимало мінеральної вати для утеплення приміщень. Усю її ми з громадою вирішили теж передали у Святогірську обитель”.

Усього з Волині зібрали та закупили біля 300 кг цвяхів, 100 кг саморізів, мінеральну вату для утеплення покрівлі, будівельні рукавиці та інші потрібні речі. Усього – на загальну суму понад 80 тисяч гривень. Окрім того, небайдужі віряни вкотре зібрали для насельників обителі продукти харчування.

“Сьогодні Лавра активно готується до зими, тож тривають роботи з відновлення пошкоджених житлових корпусів та храмів. Водночас монахи продовжують допомагати звільненим від російської окупації Святогірську та навколишнім селам, відновляючи оселі, до яких сьогодні уже повертаються люди”, – підсумвав отець Назарій.

Слава Богу за все!!!

Любов Максимчук 

Вас може зацікавити

Священники єпархії передали допомогу для обласного перинатального центру та луцького пологового будинку

Редактор Головний

Завжди дякуйте Богу

Редактор Головний

Людина, яка не припиняє каятися, зрештою перемагає свої немочі, – Предстоятель

Редактор Головний