9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Священники єпархії доставили будівельні матеріали для відновлення Святогірської Лаври

Клірики Волинської єпархії УПЦ вкотре доставили до Свято-Успенської Святогірської лаври півторатонний гуманітарний вантаж.

Стараннями прихожан храму на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” села Брониця та храму на честь Різдва Божої Матері міста Камінь-Каширський вдалося зібрати будівельні матеріали для відновлення зруйнованих внаслідок війни приміщень обителі та продукти харчування для монахів та біженців.

Доставили гуманітарну допомогу священник Назарій Приймак, настоятель храму у с. Брониця, та протоієрей Сергій Сіжук, клірик храму у Камені-Каширському.

“Люди дуже активно знову долучилися до благодійного збору. Хтось приносив будівельні матеріали, які мали вдома, хтось купував самостійно, хтось залишав пожертви на їх придбання. Але чи не кожен з наших прихожах хотів хоч невеличку частинку посильної допомоги передати у святу лавру, – розповідає свящ. Назарій Приймак. – До того ж, у нас в Брониці з часу будівництва храму залишилося чимало мінеральної вати для утеплення приміщень. Усю її ми з громадою вирішили теж передали у Святогірську обитель”.

Усього з Волині зібрали та закупили біля 300 кг цвяхів, 100 кг саморізів, мінеральну вату для утеплення покрівлі, будівельні рукавиці та інші потрібні речі. Усього – на загальну суму понад 80 тисяч гривень. Окрім того, небайдужі віряни вкотре зібрали для насельників обителі продукти харчування.

“Сьогодні Лавра активно готується до зими, тож тривають роботи з відновлення пошкоджених житлових корпусів та храмів. Водночас монахи продовжують допомагати звільненим від російської окупації Святогірську та навколишнім селам, відновляючи оселі, до яких сьогодні уже повертаються люди”, – підсумвав отець Назарій.

Слава Богу за все!!!

Любов Максимчук 

Вас може зацікавити

Напередодні неділі про сліпого Архіпастир звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

26 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Вітання Предстоятеля архієпископу Волинському і Луцькому Нафанаїлу з 5-річчям з дня єпископської хіротонії

Редактор Головний