3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Світлий Вівторок архієпископ Нафанаїл очолив пасхальне богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

26 квітня 2022 року, у вівторок Світлої седмиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир (Яцишин), архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Під час богослужіння священнослужителі піднесли сугубі молитви за тих людей та їхніх дітей, які були ліквідаторами та постраждалими від наслідків страшної аварії на ЧАЕС.

Після відпусту владика привітав усіх присутніх із Великоднем. Архіпастир побажав вірянам вічної радості, світлої надії та невмирущої любові, щоб Господь сподобив нас Свого Небесного Царства, яке стало відкритим для людей після Христового Воскресіння.

На завершення архієпископ Нафанаїл привітав з днем тезоіменитства благочинного Луцького кафедрального округу прот. Вадима Лебедя, побажавши йому Божого благословення у подальших трудах во славу Святої Церкви.

Вас може зацікавити

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ ПСАЛТИР? ЯКІ ВСТАНОВЛЕНІ ПРАВИЛА?

Редактор Головний

Клірики Волинської єпархії доставили у Святогірську лавру близько 17 тонн допомоги

Редактор Головний

У селі Велика Глуша клірики Волинської єпархії звершили Чин відспівування Захисника України

Редактор Головний