17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Світлий Понeділок Архіпастир звершив святкову Літургію в Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

25 квітня 2022 року, у понеділок Світлої седмиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк),  архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та гості у священному сані.

Великодній тиждень, або Світлий тиждень, сприймається Церквою як один день — день загальної радості і спілкування з Воскреслим Христом. Найповнішим це спілкування може бути через участь у Таїнстві Причастя Тіла та Крові Христових. Не враховуючи деяких деталей, щодня на Світлому тижні звершується по-суті те ж пасхальне богослужіння, що й у сам день Великодня. Християни таким чином святкують Воскресіння Христове ніби у передчутті вічного “невечірнього дня”, коли Господь прийде у славі і дасть нам вічне Царство. 

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід, після якого Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав усіх з Пасхою Христовою.

Вас може зацікавити

Студенти ВДС привітали з днем пам’яті святителя Миколая вихованців дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко».ФОТО

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич): Як завершити Успенський піст?

Редактор Головний

Людину преображає молитва і виконання заповідей Божих – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний