13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У с. Осівці Камінь-Каширського району провели в останню дорогу Захисника України, паламаря місцевого храму Тараса Іщика

У суботу, 16 грудня, духовенство Олексіївського благочиння звершило Чин похорону загиблого Захисника України Тараса Іщика. 

Очолив Чин відспівування благочинний округи протоієрей Богдан Андрійчук у співслужінні настоятеля храму протоієрея Сергія Приходька та місцевого духовенства.

Відомо, що 21-річний мужній воїн Тарас загинув, виконуючи свій військовий обов’язок на території Донецької області 11 грудня 2023 року. З малку, ще зовсім юний хлопчик Тарасик, місцевим священиком був взятий до Святого вівтаря допомагати при звершенні богослужінь, який не полишав до останнього свого подиху.

На жаль, ще зовсім молодим з цього храму Тарас відправився в свою останню дорогу до вічного спочинку на місцевому кладовищі.

Настоятель храму в своєму прощальному слові над домовиною покійного подякував мужньому воїну за його великий і жертовний подвиг, який він ціною власного життя поклав на вівтар Перемоги, а також висловив слова співчуття мамі, татові, брату та усім рідним і близьким новоспочилого Захисника України.

Вічна пам’ять, шана і любов Тарасу та всім, хто віддав своє життя за нашу Неньку Україну, своїх рідних і близьких!

Вас може зацікавити

У день Різдва Христового в недільній школі села Черче провели святковий урок

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті великомучениці Варвари

Редактор Головний

31 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний