6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У с. Осівці Камінь-Каширського району провели в останню дорогу Захисника України, паламаря місцевого храму Тараса Іщика

У суботу, 16 грудня, духовенство Олексіївського благочиння звершило Чин похорону загиблого Захисника України Тараса Іщика. 

Очолив Чин відспівування благочинний округи протоієрей Богдан Андрійчук у співслужінні настоятеля храму протоієрея Сергія Приходька та місцевого духовенства.

Відомо, що 21-річний мужній воїн Тарас загинув, виконуючи свій військовий обов’язок на території Донецької області 11 грудня 2023 року. З малку, ще зовсім юний хлопчик Тарасик, місцевим священиком був взятий до Святого вівтаря допомагати при звершенні богослужінь, який не полишав до останнього свого подиху.

На жаль, ще зовсім молодим з цього храму Тарас відправився в свою останню дорогу до вічного спочинку на місцевому кладовищі.

Настоятель храму в своєму прощальному слові над домовиною покійного подякував мужньому воїну за його великий і жертовний подвиг, який він ціною власного життя поклав на вівтар Перемоги, а також висловив слова співчуття мамі, татові, брату та усім рідним і близьким новоспочилого Захисника України.

Вічна пам’ять, шана і любов Тарасу та всім, хто віддав своє життя за нашу Неньку Україну, своїх рідних і близьких!

Вас може зацікавити

3 лютого 2022 року – православний календар

Редактор Головний

24 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

10 листопада 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний