Вівторок, 31 Січень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

У с. Брониця провели в останню дорогу загиблого Захисника України

У п’ятницю, 23 вересня, жителі сіл Брониця і Кримне прощалися зі своїм односельчанином Володимиром Шахном, який став на захист нашої держави з першого дня повномасштабної війни.

Коли у Броницю прийшла старшна звістка про загибель Володимира в зоні бойових дій у Донецькій області, сповнилося сумом все село, особливо віряни храму, тому що і мама, і дружина, дітки і сам Володимир були постійними активними прихожанами.

Чин погребіння захисника Україні клірики Волинської єпархії зверишили у храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, до будівництва якого Володимир приклав дуже багато зусиль. Будучи вправним будівельником, Володимир постійно брав участь у будівництві храму і був одним з тих, хто найбільше потрудився, коли зводився дім Божий. Робив це він з великою радістю, бажаючи, щоб у його селі якомога швидше постав православний храм.

Чин похорону у співслужінні настоятеля храму священика Назарія Приймака та духовенства округи очолив благочиний округи протоієрей Богдан Андрійчук.

Поховали Героя України на місцевому кладовищі.

Щирі слова співчуття і підтримки висловив настоятель парафії отець Назарій сім’ї та рідним загиблого, який ніколи не відмовляв у допомозі всім тим людям, які зверталися до нього про допомогу.

Вічна і світла пам’ять новопреставленому воїну Володимиру.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі Торжества Православ’я архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

22 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі 6-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний