4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

У передостанній день загальноєпархіального хресного ходу святині відвідали ще чотири храми. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загальноєпархіальний хресний хід, який організувала Волинська єпархія УПЦ, завершує відвідувати храми Луцька.

Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

Нагадаємо, 8 листопада учасники хресного ходу відвідали Свято-Петро-Павлівський, Свято-Воскресенський та Свято-Хрестовоздвиженський храми Луцька.

У суботу, 9 листопада, святині відвідали Свято-Іоанно-Богословський храм, де була звершена Божественна літургія, храм рівноапостольної княгині Ольги (район Вишків), Свято-Вознесенський храм та храм Трьох Святителів, де біля святинь відслужили всенічне бдіння.

Уже в неділю, 10 листопада, учасники хресного ходу відвідали Свято-Благовіщенську громаду Луцька, а також Свято-Марії-Магдалинівський храм. Тут відслужили молебні з акафістами. Останньою цього дня була Свято-Миколаївська громада Луцька, де звершили вечірню, а опівночі була відслужена Божественна літургія.

У понеділок, 11 листопада, святині відвідали Свято-Катеринівський храм у селі Великий Омеляник, храм Боголюбської ікони Божої Матері у Боголюбах, храм Різдва Христового у Зміїнці, а також храм на честь мучеників Андріана та Наталії у Заборолі.

У вівторок, 12 листопада, біля святинь у храмі Св. мчч. Андріана та Наталії у селі Забороль була звершена Божественна літургія. Згодом учасники хресного ходу відвідали храм Почаївської ікони Божої Матері у селі Олександрівка, а також Рідзво-Богородичний храм та храм Волинської ікони Божої Матері у Луцьку.

Читати також: Паломництво загальноєпархіального хресного ходу храмами Луцька триває. ФОТОРЕПОРТАЖ

храм Св. мчч. Андріана та Наталії у селі Забороль

храм Почаївської ікони Божої Матері у селі Олександрівка

Свято-Різдво-Богородичний храм

храм Волинської ікони Божої Матері

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл у свято Введення у Храм Богородиці звершив дияконську хіротонію. ФОТО

Редактор Головний

У день пам’яті рівноапостольної Марії Магдалини єпископ Нафанаїл звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

У день церковного новоліття архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний