3.3 C
Lutsk
Вівторок, 28 Березень, 2023
Відео Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У ніч Славного Христового Воскресіння архієпископ Нафанаїл звершив урочисте богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

У ніч з 1 на 2 травня 2021 року,  свято Світлого Христового Воскресіння, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл очолив урочисте Великоднє Богослужіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Богослужіння розпочалось з хресної ходи, опісля якої делегація Волинської єпархії привезла віруючій громаді Благодатний Вогонь. Після того, коли Благодатним Вогнем було запалено в храмі всі свічки і лампади, розпочалась Пасхальна утреня.

Владиці співслужили настоятель собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

Наприкінці пасхальної утрені прот. Віктор Аніпко виголосив огласительне Слово на Святу Пасху святителя Іоанна Златоуста.

Під час Літургії у кафедральному соборі були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після заамвонної молитви на Літургії Архіпастир освятив пасхальний артос.

Завершилось торжество Пасхальним освяченням великодніх приношень.

Вас може зацікавити

27 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 березня 2023 року – православний календар

Редактор Головний

17 грудня – святої великомучениці Варвари

Редактор Головний