20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив престольне свято Хрестовоздвиженського храму Луцька. ФОТО

27 вересня 2022 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі Луцька. Перед початком богослужіння було освячено розпис храму. 

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), настоятель храму та секретар Волинського єпархії протоієрей Миколай Бондарук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Феофан (Кирилюк), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, клірики храму та єпархії.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці Літургії відбувся Хресний хід, священнослужителі звершили чин славлення та вклонилися Чесному Хресту.

Опісля владика Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про Хрест Господній.

“Нехай Господь силою Святого і Животворящого Хреста береже кожного із нас, нехай Господь пошле мир на нашу землю і допомагає нам жити так, щоб кінець нашого земного життя був початком вічного життя на Небі у Христі”, – побажав керуючий єпархією, привітавши усіх зі святом та благословивши вірних.

Вас може зацікавити

У Неділю 34-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний

Як поводитися після Причастя?

Редактор Головний

Які таємні молитви і навіщо читаються під час Хрещення?

Редактор Головний