0.6 C
Lutsk
Четвер, 1 Грудень, 2022
Всі новини Календар

8 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 12-а після П’ятидесятниці. Глас 2.
День пісний.

Совершается служба с полиелеемСтрітення Володимирської  ікони Пресвятої Богородиці Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Адріана і Наталіїта інших 23, що з ними постраждали (305-311). Блж. Марії Дивєєвської (1931).

Прп. Адріана Ондрусівського (1549). Собор Нижньогородських святих.

Сщмч. Петра пресвітера (1918). Св. Георгія спов., пресвітера (1928). Сщмч. Віктора пресвітера, мчч. ДимитріяПетра і св. Романа сп., пресвітера (1937). Знайдення мощей свт. Миколая спов., митр. Алма-Атинського (2000).

Псково-Печерської, іменованої “Розчулення”, ікони Божої Матері (1524).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – 2 Кор., 182 зач., VI, 11-16. Мк., 4 зач., I, 23-28. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

БІС СЛАВИВ СПАСИТЕЛЯ, А СПАСИТЕЛЬ СКАЗАВ ЙОМУ: ЗАМОВКНИ ТА ВИЙДИ З НЬОГО”.

 

БІСИ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ГОВОРЯТЬ І НЕ РОБЛЯТЬ З ДОБРОЮ МЕТОЮ: ЗАВЖДИ У НИХ НА ДУМЦІ Є ЩОСЬ ЗЛЕ. ТАК БУЛО І ТУТ. ГОСПОДЬ, НЕ ПОКАЗУЮЧИ ПІДСТУПІВ ЇХНІХ, ОДНИМ СЛОВОМ ВИРІШИВ: ЗАМОВКНИ ТА ВИЙДИ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

НЕ ХОТІВ ВІН ДОВГО ВЕСТИ РОЗМОВИ З ЛУКАВИМ ДУХОМ. ТУТ НАМ УРОК. МАЛО-МАЛО ЩО ДОБРЕНЬКЕ ВДАСТЬСЯ КОМУСЬ ЗРОБИТИ, ВІДРАЗУ Ж ТОБІ ПІДСІДАЄ БІС І ПОЧИНАЄ СУРМИТИ У ВУХА: ТИ ТАКИЙ І ТАКИЙ.

 

НЕ СЛУХАЙ І НЕ ПОЧИНАЙ РОЗМОВИ З ЦИМ ПІДЛЕСНИКОМ, А ВІДРАЗУ СКАЖИ ЙОМУ: “ЗАМОВКНИ ТА ВИЙДИ”; І СЛІД ЙОГО ПРОВЕДИ ЗІТХАННЯМ ТА САМОДОРІКАННЯМ, І МІСЦЕ ЙОГО ПОКАДИ ЩИРОЮ МОЛИТВОЮ.

 

ВІН ХОЧЕ ПОРОДИТИ ЗАРОЗУМІЛІСТЬ ТА САМОПОЧУТТЯ, З НИХ ПОТІМ РОЗДУТИ САМОВИХВАЛЯННЯ ТА МАРНОСЛАВСТВО – ВСІ ТАКІ ПОМИСЛИ ТА ПОЧУТТЯ, ЯКІ У ДУХОВНОМУ ЖИТТІ ТЕЖ САМЕ, ЩО КРАДІЇ У ЖИТІЙСЬКОМУ ПОБУТІ.

 

ЯК ЦІ, ЩО ЗАЛІЗЛИ У ДІМ ТА ВІДБИРАЮТЬ ДОБРО ГОСПОДАРІВ, ТАК І ТІ СВОЇМ ДОРІКАННЯМ У ДУШІ ВСЕ ДОБРЕ У НІЙ ЗНИЩУЮТЬ ТА ВИГАНЯЮТЬ, ТОМУ НІЧОГО ВЖЕ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ, ЗА ЩО ПОТІМ ПОХВАЛИВ БИ ГОСПОДЬ.

 

Вас може зацікавити

У неділю 8-му після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний

22 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Суд зобов’язав слідчого внести відомості про підпал будинку священника Волинської єпархії до ЄРДР

Редактор Головний