10.1 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 12-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Волинської духовної семінарії

4 вересня 2022 року, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Кирило-Мефодіївському храмі, що знаходиться у Волинській духовній семінарії.  

Владиці співслужили настоятель семінарського храму архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та єпархії.

На початку богослужіння владика Нафанаїл  благословив підрясники студентам другого курсу ВДС.

За Літургією священнослужителі помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді, у якому розтлумачив євангельську історію про багатого юнака та пояснив присутнім, як досягнути справжнього, вічного багатства, яке приносить щастя людині.

“Хай Господь допомагає нам, дорогі брати і сестри, щоб ми своє життя будували на Божественних, священних законах, які роблять людину здатною прийняти найбільше багатство – багатство блаженного вічного життя, – побажав архіпастир. – На землі люди збирають багатство для того, щоб зробити себе щасливими – і цього, як правило, не досягають. А Бог, коли людина виконую Божественні закони, дає людині таке багатство, якого ми всі шукаємо, для якого ми створені і яке не має тління, воно вічне – багатство, яке Господь приготував на Небі у Христі Іісусі […]”.

Після відпусту владика побажав миру нашій землі та всього необхідного для спасіння і вічного життя.

Вас може зацікавити

Які таємні молитви і навіщо читаються під час хрещення?

Редактор Головний

15 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У храмах Волинської єпархії провели благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний