24.5 C
Lutsk
Четвер, 28 Вересень, 2023
Відео Волинська єпархія Новини Фото

У Луцьку помолилися за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО. ВІДЕО

18 вересня у Свято-Миколаївському храмі УПЦ міста Луцька була піднесена молитва за спокій душ байкерів, які загинули під час автокатастроф.

Панахиду звершив настоятель храму і голова Просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук.

На молитву прийшли волинські поціновувачі їзди на мотоциклах, щоби помолитись за спокій душ тих своїх побратимів, які відійшли у Вічність.

Піснеспіви заупокійного богослужіння виконав хор семінаристів під керівництвом студента ІІІ курсу ВДС Михайла Северенюка.

«Ми сьогодні зібралися на спільну молитву у храмі Святителя Миколая. Ви знаєте, що святий Миколай є покровителем нашого міста, і цього святого люблять в усьому світі. Ми піднесли молитви за спокій душ тих, хто загинув, але й також будемо просити і святителя Миколая, щоби він вас оберігав від усякого зла. І ми сьогодні подарували для тих ваших рідних і близьких, які нині вже перебувають у Вічності, найголовніше  – нашу молитву. Ті, хто загинув під час автокатастроф, часто помирають без покаяння, в самі моменти тих аварій, і тому їм особливо потрібні наші молитви.

Отож, піднесімо молитву до Господа, щоби Він упокоїв їх безсмертні душі в оселях праведних і дарував їм Царство Небесне», – сказав настоятель Свято-Миколаївського храму  протоієрей Валентин Марчук.

Після панахиди була піднесена молитва і за здоров’я волинських байкерів, після чого протоієрей Валентин Марчук виголосив многоліття присутнім.

Він також побажав їм Божого благословення і щоб ангели-хранителі завжди були поруч із ними. Нагадав батюшка і про необхідність в усіх випадках дотримуватись правил дорожнього руху, адже кожна людина повинна цінувати дароване Богом життя.

Після спільної молитви усі разом зробили спільне фото, а отець Валентин, своєю чергою, благословив байкерів, окропивши їх та їхні мотоцикли свяченою водою.

Gepostet von Valentin Marchuk am Donnerstag, 19. September 2019

Вас може зацікавити

Вітання єпископу Камінь-Каширському Афанасію з нагоди першої річниці архієрейської хіротонії

Редактор Головний

Загинув в результаті обстрілу на Харківщині: клірики єпархії звершили Чин похорону воїна

Редактор Головний

Верховний суд відмовив Мінкульту у вимозі позбавити УПЦ її офіційної назви

Редактор Головний