22.8 C
Lutsk
П’ятниця, 20 Травень, 2022
Відео Волинська єпархія Новини Фото

У Луцьку помолилися за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО. ВІДЕО

18 вересня у Свято-Миколаївському храмі УПЦ міста Луцька була піднесена молитва за спокій душ байкерів, які загинули під час автокатастроф.

Панахиду звершив настоятель храму і голова Просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Марчук.

На молитву прийшли волинські поціновувачі їзди на мотоциклах, щоби помолитись за спокій душ тих своїх побратимів, які відійшли у Вічність.

Піснеспіви заупокійного богослужіння виконав хор семінаристів під керівництвом студента ІІІ курсу ВДС Михайла Северенюка.

«Ми сьогодні зібралися на спільну молитву у храмі Святителя Миколая. Ви знаєте, що святий Миколай є покровителем нашого міста, і цього святого люблять в усьому світі. Ми піднесли молитви за спокій душ тих, хто загинув, але й також будемо просити і святителя Миколая, щоби він вас оберігав від усякого зла. І ми сьогодні подарували для тих ваших рідних і близьких, які нині вже перебувають у Вічності, найголовніше  – нашу молитву. Ті, хто загинув під час автокатастроф, часто помирають без покаяння, в самі моменти тих аварій, і тому їм особливо потрібні наші молитви.

Отож, піднесімо молитву до Господа, щоби Він упокоїв їх безсмертні душі в оселях праведних і дарував їм Царство Небесне», – сказав настоятель Свято-Миколаївського храму  протоієрей Валентин Марчук.

Після панахиди була піднесена молитва і за здоров’я волинських байкерів, після чого протоієрей Валентин Марчук виголосив многоліття присутнім.

Він також побажав їм Божого благословення і щоб ангели-хранителі завжди були поруч із ними. Нагадав батюшка і про необхідність в усіх випадках дотримуватись правил дорожнього руху, адже кожна людина повинна цінувати дароване Богом життя.

Після спільної молитви усі разом зробили спільне фото, а отець Валентин, своєю чергою, благословив байкерів, окропивши їх та їхні мотоцикли свяченою водою.

Gepostet von Valentin Marchuk am Donnerstag, 19. September 2019

Вас може зацікавити

Архіпастир звершив святкове богослужіння Вербної неділі. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні неділі 11-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Волинська духовна семінарія передала на потреби української армії 3 тонни картоплі

Редактор Головний