Понеділок, 6 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини

У Хрестопоклонну неділю архієпископ Нафанаїл звершив дияконську хіротонію у Різдво-Богородичному храмі Луцька. ФОТО

22 березня 2020 року, в Хрестопоклонну неділю Великого Посту, архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію в Свято-Різдво-Богородичному храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та настоятель місцевого храму прот. Валерій Мучак, який, до слова, цього дня святкує день свого небесного покровителя.

Під час Богослужіння архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над студентом Волинської духовної семінарії Богданом Яковуком. На Божественній літургії була також піднесена посилена молитва про якнайшвидше одужання людей від вірусної інфекції.

Після завершення богослужіння Архіпастир привітав настоятеля храму та віце-секретаря Волинської єпархії прот. Валерія Мучака з днем пам’яті його небесного покровителя, який був у числі Сорока мучеників, що прийняли страждання за віру Христову в озері Севастійському.

Також владика звернувся до парафіян зі словом проповіді, у якому закликав терпеливо нести свій хрест на життєвому шляху, йти за Христом, виконуючи Божі заповіді та завжди звертатись за допомогою, просячи у Нього спасительної допомоги і сили у боротьбі зі спокусами.

Вас може зацікавити

У кафедральному соборі відзначили день пам’яті святих мучеників Маккавеїв

Редактор Головний

Напередодні неділі 24-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння

Редактор Головний

У день престольного свята єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Доросині. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний