17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

У день вшанування ікони Божої Матері “Всіх Скорбоних Радість” єпископ Афанасій відвідав гониму громаду Луцька

6 листопада 2021 року, у день вшанування ікони Божої Матері “Всіх Скорбоних Радість” та з нагоди престольного свята, вікарний архієрей єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив Божественну літургію у тимчасовому храмі, де молиться гонима громада на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» м. Луцьк.

Владиці цього дня співслужили настоятель храму протоієрей Євгеній Поліщук та священнослужителі Волинської єпархії.

Після читання святого Євангелія владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля богослужіння владика ще раз привітав гониму громаду з престольним святом та наголосив, що усе життя людини супроводжується певними скорботами, але із поміччю Божою, за допомоги молитовного заступництва Пресвятої Богородиці віруюча людина отримує сили їх долати.

Читати також: «Всіх скорботних Радість»: історія, дива і кілька слів тим, хто сумнівається

Нагадаємо, православна громада на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» м. Луцька  до сумнозвісних подій 2019 року впродовж 20 років молилася на території військового госпіталю. Тоді настоятеля разом з парафіянами попросили звільнити приміщення, яке, своєю чергою, згодом передали громаді “ПЦУ”.

З того часу віряни довгий час молилися у будинку настоятеля громади за містом. Коли ж Свято-Воскресенська громада Луцька освятила свій храм та перейшла молитися до церкви, приміщення їхнього тимчасового храму передали громаді на честь ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість”.

Вас може зацікавити

24 травня – Рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів Словенських

Редактор Головний

4 грудня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Ківерцях звершили панахиду за жертвами Голодомору

Редактор Головний