13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Святої Трійці Архіпастир очолив святкове богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

12 червня 2022 року, у день Святої Трійці, свято П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко та клірики храму.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Божественної літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив велику вечірню, за якою були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого з колінопреклонінням.

Після відпусту Високопреосвященніший владика вернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про те, як Бог виявляв Себе як Трійцю у Старому та Новому Завіті, про образи Святої Трійці у створеному світі. Керуючий єпархією також привітав паству з днем Святої Трійці та побажав, “щоб завжди і скрізь упованням для нас був Отець, прибіжищем – Син і покровом – Дух Святий”.

Вас може зацікавити

Проповідь у п’ятницю першого тижня Великого посту

Редактор Головний

Проповідь у неділю 22-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний

Секретар єпархії з благочинними побували на урочистому відкритті святкової ялинки у Луцьку. ФОТО

Редактор Головний