23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Фото

У день пам’яті свт. Миколая в Смолигові відзначили престольне свято. ФОТО

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, православна громада Смолигова відзначила престольне свято.

З цієї нагоди у місцевому храмі була звершена Божественна літургія, під час якої також були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Православ’я.

Богослужіння очолив благочинний Білостоцької округи прот. Володимир Мелесь. Йому співслужили  отець настоятель прот. Миколи Омельчука та священники єпархії.

Після звершення Богослужіння отець благочинний розповів про подвиг святителя Миколая та побажав вірянам, як і Святитель, бути вірними істині та не боятися захищати свою віру.

Настоятель прот. Микола Омельчук після завершення Хресного ходу щиро подякував всім священникам і вірянам за розділену підготовку та радість престольного торжества. Він також висловив надію, аби і в наступному році цього дня в мирі та злагоді разом молитися під склепіннями древнього храму.


Довідково: Ім’я великого угодника Божого, святителя і чудотворця Миколая, швидкого помічника і молитвенника за всіх, хто до нього звертається, прославилося у всіх кінцях землі, в багатьох країнах і народах. На Русі безліч соборів, монастирів і церков присвячено його святому імені. 

Головні собори найбільших міст Київської Русі присвячувались Божому угоднику. Найчастіше храми святителю зводилися на торгових площах купцями, мореплавцями і землепрохідцями, котрі шанували чудотворця Миколая, як покровителя усіх мандрівників на суші і на морі. Безліч і сільських церков на Русі присвячено святому Миколаю, милостивому заступнику перед Господом всіх працьовитих людей.

Вас може зацікавити

У Неділю 6-ту після Пасхи Архіпастир звершив ієрейську хіротонію. ФОТО

Редактор Головний

Священники єпархії звершили панахиду за загиблими під Волновахою волинянами

Редактор Головний

У Луцьку освятили тимчасовий храм на честь прп. Серафима Саровського

Редактор Головний