1.3 C
Lutsk
Середа, 6 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини

У Неділю 3-тю після П’ятидесятниці вікарій Волинської єпархії звершив Божественну літургію. ФОТО

28 червня 2020 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі, що знаходиться на території єпархіального управління.

Його Преосвященству співслужили клірики храму – протоієрей Георгій Шевчук, архідиякон Роман (Тюканько) та протодиякон Іоанн Бортнік.

Після читання Святого Євангелія єпископ Афанасій звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

У третю неділю після П’ятидесятниці Православна Церква згадує слова Христові про важливість Небесного Царства. Тож владика розповів вчення святих Отців про те, як досягнути Царства Небесного та як правильно розуміти ті Євангельські рядки, котрі Церква Христова пропонує сьогодні нашій увазі.

Шукайте ж спершу Царства Божого і правди Його, і все це додасться вам“. Наш сучасник дуже часто є спантеличеним, куди розмістити ті чи інші свої матеріальні капітали. У християн є найкращий банк, який ніколи не банкрутує, якому ніколи не страшні ніякі ні війни, ні революції, ні форс-мажори.

І цей банк, що найголовніше, завжди поруч з нами – це наші ближні і сам Бог. Усе те добро, що ми робимо для них, воно йде з нами у вічність. Тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, передусім, думав не про власний особистий добробут, а про благо ближнього, і це дасть нам, без сумніву, великий відсоток, коли ми будемо поряд з Богом у Царстві Небесному.

Під час Богослужіння були піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Вас може зацікавити

Студенти ВДС вчергове здали кров для поранених воїнів ЗСУ

Редактор Головний

У день свята Входу Господнього до Єрусалиму архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

У с. Підріччя попрощалися із загиблим Захисником України

Редактор Головний