16.1 C
Lutsk
Субота, 6 Червня, 2026
Волинська єпархія Всі новини Новини

Авто для ЗСУ: парафія Свято-Миколаївського храму м. Ківерці долучилася до благодійного збору

Днями настоятель Свято-Миколаївського храму м. Ківерці протоієрей Олександр Кондратюк передав волонтерам ГО “Станції добра” 25 тисяч гривень на придбання авто для українських захисників. 

Ці кошти зібрали у храмі протягом суботи і неділі, 11-12 травня 2024 року.

“Наші волонтери вже не вперше звернулися за допомогою. Відтак, громада вже вкотре долучилися до благодійної місії. Спаси Господи усіх, хто долучився до цієї доброї справи для нашої спільної перемоги!” – підсумував отець Олександр Кондратюк.

Нагадаємо, нещодавно парафії Ківерцівського благочиння придбали зенітний прожектор

Вас може зацікавити

У ці дні Свята Церква закликає усіх нас до посиленої молитви, посту і покаяння

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння напередодні 5-ої Неділі після Пасхи, дня пам’яті свт. і чудотворця Миколая

Редактор Головний

Не в пустельні місця, а в Божі храми кличе нас сьогодні за собою – роздуми в день пам’яті прп. Сергія Радонезького

Редактор Головний