3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Волинська єпархія Новини

У Брониці встановили куполи та хрести на храм, який будують замість захопленого

У суботу, 27 березня, у с. Брониця Камінь-Каширського району (Олексіїівське благочиння) відбулась історична і знакова подія для прихожан місцевого храму на честь Ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, а саме освячення надкупольних Хрестів і встановлення їх та куполів на храм.
Цієї події вірні канонічної Української Православної Церкви цього села чекали з нетерпінням і великим трепетом більш ніж 2 роки, тому що на початку 2019 року у них силоміць відібрали той храм у який вони і їхні прадіди ходили багато десятиліть.
Після сумнозвісних подій віруючі не втратили віру і надію на милосердя Боже, а далі продовжували завершувати богослужіння у пристосованій під храм старенькій, сільській хатині. Проте в червні цього року молитовне життя парафії продовжилося уже в тимчасовій Церкві, яку прихожани збудували менш ніж за місяць, і восени минулого року розпочали будівництво нового храму уже в честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці”.
І саме після цієї події з Божою допомогою прихожани приступили до зведення храму, і за короткий проміжок часу силами і зусиллями парафіян уже повстав храм, на якому і відбулося встановлення куполів і Хрестів.
Варто відзначити любов прихожан до свого храму, адже не дивлячись на зимовий холод і погодні перешкоди чоловіки і жіночки трудитися біля будівництва свого храму. Звичайно ще роботи попереду чимало, але ця визначна подія дає поштовх для наступних трудів, щоб в скорому часі мати велику радість освячення нового прекрасного храму.

Вас може зацікавити

Напередодні свт. Спиридона Триміфунтського митрополит Нафанаїл звершив всенічну

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив чин відспівування новопрест. прот. Миколая Рибчинського

Редактор Головний

Загинув від рук російських окупантів в полоні: у Ківерцях клірики єпархії звершили Чин поховання воїна

Редактор Головний