-0.6 C
Lutsk
Неділя, 4 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини

У Брониці встановили куполи та хрести на храм, який будують замість захопленого

У суботу, 27 березня, у с. Брониця Камінь-Каширського району (Олексіїівське благочиння) відбулась історична і знакова подія для прихожан місцевого храму на честь Ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, а саме освячення надкупольних Хрестів і встановлення їх та куполів на храм.
Цієї події вірні канонічної Української Православної Церкви цього села чекали з нетерпінням і великим трепетом більш ніж 2 роки, тому що на початку 2019 року у них силоміць відібрали той храм у який вони і їхні прадіди ходили багато десятиліть.
Після сумнозвісних подій віруючі не втратили віру і надію на милосердя Боже, а далі продовжували завершувати богослужіння у пристосованій під храм старенькій, сільській хатині. Проте в червні цього року молитовне життя парафії продовжилося уже в тимчасовій Церкві, яку прихожани збудували менш ніж за місяць, і восени минулого року розпочали будівництво нового храму уже в честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці”.
І саме після цієї події з Божою допомогою прихожани приступили до зведення храму, і за короткий проміжок часу силами і зусиллями парафіян уже повстав храм, на якому і відбулося встановлення куполів і Хрестів.
Варто відзначити любов прихожан до свого храму, адже не дивлячись на зимовий холод і погодні перешкоди чоловіки і жіночки трудитися біля будівництва свого храму. Звичайно ще роботи попереду чимало, але ця визначна подія дає поштовх для наступних трудів, щоб в скорому часі мати велику радість освячення нового прекрасного храму.

Вас може зацікавити

Вікарний архієрей звершив Божественну літургію у день пам’яті святого мученика Валентина. ФОТО

Редактор Головний

У день Собору Пресвятої Богородиці єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у Михнівській обителі

Редактор Головний

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл прочитав останню частину Покаянного канону у Свято-Хрестовоздвиженському храмі

Редактор Головний