5.7 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

З нагоди 110-річчя храму єпископ Афанасій звершив богослужіння у селищі Локачі. ФОТО

15 травня 2023 року, у день пам’яті святих благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба, вікарій Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій відвідав селище Локачі, де очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі.

Його Пресвященству цього дня співслужили благочинний Локачинського округу, настоятель місцевого храму протоієрей Анатолій Собуцький, клірики Волинської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння, з благословення митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до свята Воскресіння Христового Архіпастир відзначив черговими церковними нагородами священнослужителів єпархії.

Також на Божественній літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Опісля закінчення богослужіння звершили хресний хід. Тоді Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді, привітавши настоятеля та вірян із визначною подією для їхньої православної громади.

Вас може зацікавити

15 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Свято-Покровському храмі Луцька звершили чин погребіння Плащаниці Богородиці. ФОТО

Редактор Головний

Не збираймо скарбів для себе, а багатіймо в Бога: проповідь у неділю 26-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний