6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Свято-Стефанівська громада УПЦ села Пожарки відзначила престольне свято. ФОТО

9 січня 2020 року, на третій день Різдва Христового, коли Церква вшановує пам’ять святого первомученика й архідиякона Стефана, православна громада села Пожарки Рожищенського благочиння зібралась у своєму храмі, щоб відзначити престольне свято. 

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, святкове Богослужіння очолив благочинний протоієрей Петро Іваничко. Йому співслужили священники округи та гості з інших благочинь.

Зі словом проповіді до вірян звернувся настоятель Свято-Троїцького храму села Рудка-Козинська прот. Петро Мазур.

Після молитви отець благочинний привітав вірян та їхнього настоятеля зі святом та побажав усім Божого благословення, заступництва та миру. Настоятель громади протоієрей Віталій Виннічук подякував духовенству й усім присутнім за візит на парафію та розділену радість храмового свята.

Читати про Архідиякона Стефана: Перша крапля крові, або Проповідь, увінчана зустріччю

Читати також: Свято-Стефанівська парафія с. Усичі Луцького р-н відзначила престольне свято. ФОТО

Вас може зацікавити

Гонима громада с. Годомичі молитовно відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Посадовці незаконно оформили право власності на церковний будинок, у якому зареєстрований та проживає священник з Садова разом із малолітніми дітьми

Редактор Головний

У неділю про Страшний суд архієпископ Нафанаїл звершив Літургію та помолився за припинення військових дій і за багатостражденний український народ

Редактор Головний