11.1 C
Lutsk
Понеділок, 26 Вересень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Свято-Андріївська громада села Струмівка провела дружню зустріч для вимушених переселенців

5 травня, з ініціативи православної громади на честь святого апостола Андрія Первозванного села Струмівка, у приміщенні ресторанного комплексу “ЖИТО” відбулась дружня зустріч з батьками та дітками, які вимушено переселені на Волинь.
Участь у заході взяли більше 130 людей, серед яких близько 80 дітей.
Для гостей дійства організатори підготували майстеркласи, музичні вітання, дитячу виставу від театральної студії, перегони на веломобілях, батут, ігри, спілкування та смачне частування.
“Тішить, що усього за кілька годин нам вдалося усіх цих людей об’єднати у велику та дружню родину”, – повідомляють організатори.
Маленькою зірочкою свята став виступ Анастасії Терновської – дівчинки, сім’ю якої страшні реалії сьогодення змусили покинути рідну домівку і приїхати з Маріуполя до нас. Вона виконала байку Леоніда Глібова “Зозуля та півень”.
Завершили немовірне дійство своїм виступом відомий аніматор Роман Молчанов та його друзі. Хлопцям вдалось вразити глядачів своїми невимушеними жартами та чудовими фокусами, а з їжачком, білосніжним голубом та свинкою Фросею потоваришували, як малята так і дорослі…
“Ми неймовірно щасливі, що змогли подарувати вам трохи радості!” – на завершення зізнаються організатори.

Вас може зацікавити

У Неділю 5-ту Великого посту керуючий єпархією очолив нічну Божественну літургію у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

3 лютого 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Як можна і як не можна святкувати Хрещення Господнє?

Редактор Головний