17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У день Благовіщення митрополит Нафанаїл звершив Богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

7 квітня 2024 року, у Неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну та в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Високопреосвященству цього дня співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння Архіпастир разом з духовенством звершив чин славління перед іконою свята. Також керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді, привітавши вірян зі святом Благовіщення та благословивши паству.

Вас може зацікавити

Що потрібно знати про свято Пасхи

Редактор Головний

25 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Тривалий час був паламарем храму: у селі Добре клірики єпархії відспівали загиблого Захисника України

Редактор Головний