16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Відео Всі новини УПЦ

«Слово Предстоятеля»: Про велику силу молитви в храмі

5 грудня 2021 року в ефірі телеканалу «НТН» вийшов тридцять восьмий випуск нового сезону щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель наголосив, що свято Введення у храм Пресвятої Богородиці є святом великої молитви.

Архіпастир нагадав про диво народження Пресвятої Богородиці та  історію Введення Пресвятої Діви Марії у Храм, «коли весь Єрусалим прийшов у рух від побаченого».

Це свято вчить нас тому, якою є великою та сильною молитва.

«Коли людина щось просить у Бога та одразу отримує, то це не є свідченням сильної молитви. Найсильнішою молитвою є молитва довгочасна, смиренна і терпелива. Сильна молитва приносить великі плоди. Велика молитва, яку звершували святі праведні Іоаким і Анна, принесла великий плод. Бог подарував їм за цю молитву Пресвяту Діву Марію», — пояснив Блаженніший владика.

Друге, чому нас навчає свято Введення у храм Пресвятої Діви Марії: саме храмова молитва має особливу силу.

«Пресвята Діва Марія була вихована у “Святая Святих”, не десь, а саме в храмі. Там Вона очистилась, там Вона освятилась, там Вона стала сосудом Невмістимого Бога. Ми повинні ходити в храм, молитися Богу. Треба молитися Богу, треба молитися на вулиці, треба молитися скрізь. Але молитва в храмі має особливу силу — в храмі людина отримує особливу благодать від Бога. Будемо ходити до храму, будемо молитися Богу, будемо каятися — і Бог нам пошле великі дари, які потрібні нам, та зробить нас чистими і гідними вічного спасіння на небі», — відзначив Митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

Смирення дозволяє людині перенести те, перед чим інші зламаються, – Предстоятель. ВІДЕО

Редактор Головний

У 8-у неділю після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив богослужіння у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька

Редактор Головний

9 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний