7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Престоятель УПЦ пояснив, як зробити серце вмістилищем для Христа

Кожній людині необхідно викорінити зі свого серця ненависть, злобу та неправду, а натомість наповнювати його любов’ю, смиренням, терпінням та милосердям.

Про це Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій сказав у проповіді у свято Стрітення Господнього.

«Кожна людина має прийняти Христа в своє серце. Господь входив в серце людини, як він увійшов у Віфлеємську печеру — просто, без претензій чи докорів. Людина тільки має приготувати своє серце», — зазначив Предстоятель.

Він наголосив, що кожному потрібно викорінити зі свого серця ненависть, злобу та неправду, а натомість наповнювати його любов’ю, смиренням, терпінням та милосердям.

«Такі зміни відбуваються не в один день, — зауважив Архіпастир. — Для цього слід проявити зусилля в пості та молитві, виконувати Божественні заповіді».

За словом Блаженнішого владики, «коли людина оберігає своє серце, очищує його, тоді вона «Бога узрить» (Мф. 5:8), тобто стане спроможною побачити Бога, Який зможе оселитися в її серці».
«Нехай Господь допоможе кожному з нас стати вмістилищем Христа. Щоб Спаситель знайшов в нашому серці те місце, яке Він любить і в якому хоче бути. Коли людина себе так приготовляє, то вже на землі стає небожителем, починає жити небесними законами, вкушати ту радість, ту солодкість і блаженство, які Господь приготував на Небі, у Своєму Царстві во Христі Іісусі Господі нашому», — побажав Його Блаженство.

Вас може зацікавити

У Чарторийському монастирі звершили відспівування Захисника України

Редактор Головний

10 січня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Свт. Тихон Задонський: Повчання, котре містить у собі втіху під час тілесних страждань

Редактор Головний