-4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 1 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Престольне свято у приділі святих Жінок Мироносиць кафедрального собору. ФОТО

3 травня 2020 року, у день пам’яті святих Жінок Мироносиць, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у приділі нижнього храму собору Всіх Святих землі Волинської.

Святкове богослужіння було звершене з нагоди престольного свята у приділу нижнього храму на честь святих Жінок Мироносиць.

У цей день Церква згадує святих Марію Магдалину, Марію Клеопову, Саломію, Іоанну, Марфу, Марію, Сусанну та інших Жінок Мироносиць, а також Йосифа Аримафейського і таємного учня Спасителя – Никодима.

Під час Малого входу протодиякон Михайло Абрамчук був нагороджений правом носіння камилавки.

За богослужінням лунала молитва за мир в Україні та єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після завершення Божественної літургії архіпастир привітав настоятеля, кліриків та громаду собору з престольним святом приділу нижнього храму, а дівчат та жінок з днем пам’яті святих Жінок Мироносиць.

Святі Жінки Мироносиці показують нам приклад істинної жертовної любові й самовідданого служіння Господу. Свята Православна церква відзначає цей день як свято всіх жінок-християнок. У це свято відзначається їх важлива роль у сім’ї та суспільстві.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив богослужіння з нагоди престольного свята у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Під час всенічного бдіння у кафедральному соборі єпископ Афанасій звершив хіротесію. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні неділі перед Богоявленням єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний