23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл прочитав першу частину Великого канону у кафедральному соборі

7 березня 2022 року, у перший день Великого посту, керуючий Волинською та Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Велике повечір’я з читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Першу частину канону владика прочитав у нижньому храмі Собору Всіх Святих землі Волинської. Разом з архієреєм молились настоятель, клірики та сотні лучан.

Великий покаянний канон особливий тим, що його зміст спонукає віруючих до роздумів над власним життям, схиляючи до пошуків шляху визволення від гріха та бісівських спокус. Сам канон сформований у формі діалогу людини зі своєю душею, а у тексті наводяться різноманітні епізоди зі Старого і Нового Завітів, котрі спонукають до відповідного настрою.

Після прочитання канону владика промовив проповідь, наголосивши, що ми вступаємо у Святу Чотиридесятницю, головна мета якої – наше щире сугубе покаяння.

Тож архієпископ Нафанаїл закликав вірян приносити достойний плід покаяння та намагатись не повертати свою душу до гріховної пітьми, від якої нас звільняє Господь Своєю благодаттю і милістю.

Вас може зацікавити

28 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні престольного свята єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Вознесенському храмі Луцька

Редактор Головний

Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви

Редактор Головний