-4.3 C
Lutsk
Субота, 9 Грудень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Престольне свято кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТОРЕПОРТАЖ

23 жовтня 2023 року, з нагоди Дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської, у Луцьку відзначили престольне свято кафедрального собору Волинської єпархії Української Православної Церкви.

Божественну літургію очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, керуючий Волинською єпархією УПЦ митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл, вікарій Тернопільської єпархії архієпископ Шумський Іов – ректор Почаївської духовної семінарії та вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Разом з архієреями за святковим Богослужінням молились священнослужителі з Волинської та інших єпархій Української Православної Церкви та тисячі мирян – мешканців Луцька та гостей міста.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Престольне торжество прикрашали своїм співом  хор священників Волинської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука та архієрейський хор Кафедрального собору під керівництвом Марії Олексіївни Федосюк-Вислоцької.

Завершились торжества святковим многоліттям, опісля якого митрополит Сергій привітав усіх присутніх зі святом, а керуючий Волинською єпархією подякував усім за молитви та побажав примножувати вірним чадам Церкви Христової вогонь благодаті Христової, тієї благодаті, якою були наповнені серця усіх Святих землі Волинської.

Вас може зацікавити

Клірик Волинської єпархії УПЦ видав пам’ятку для проведення бесід з майбутніми хресними батьками

Редактор Головний

Загальноєпархіальний хресний хід відвідує парафії Локачинського благочиння. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

27 вересня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний