23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Основи православ'я Публікації

Предстоятель УПЦ пояснив, у чому завдання людини на шляху до спасіння

Завдання кожного — знайти шлях до спасіння і йти ним з вдячністю Богу.

Про це Предстоятель Української Православної Церкви сказав у проповіді.

«Завжди є такі дари, які ми отримуємо, навіть не знаючи про це. Саме життя — це є дар Божий. І за цей дар потрібно постійно дякувати Богу. Крім того, є багато інших у нас талантів і спроможностей, якими Бог обдарував нас, і ми ними користуємося. За них ми також повинні дякувати Богу», – зазначив Митрополит Онуфрій.

Сама ж вдячність потрібна не Богу, а нам самим, адже, як зауважив Предстоятель, вдячність робить нас здатними вміщати в себе більші Божественні дари. Та ж людина, яка не дякує Творцеві за те, що має, робить себе недостойною того, що в неї є.

Розповівши у своїй проповіді також про житія преподобних Павла Фівейського та Іоанна Кущника, пам’ять яких сьогодні вшановує Церква, Блаженніший Митрополит Онуфрій підкреслив, що у людей є різні шляхи спасіння.

“Ні один шлях людський не схожий на інший. Навіть рідні брати, близнюки, двійнята мають кожен свій шлях спасіння. Вони в чомусь схожі один на одного, але в чомусь і різняться один від одного. Тому що кожна людина є неповторним творінням. Немає людей, абсолютно схожих один на одного, і немає шляхів спасіння, які також були б повністю схожими. Кожна людина має свій шлях спасіння, і завданням людини є знайти цей свій шлях і піти ним, адже він є найзручнішим і найспасительнішим для людини. Цей шлях веде легко людину до Бога. Він веде легко людину до вічного життя на Небі у Христі Іісусі, Господі нашому”, — наголосив Митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

18 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Священники єпархії звершили Чин відспівування Захисника України

Редактор Головний

Проповідь у неділю 36-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний